Olejek do wzrostu rzęs i brwi 10ml

Olejek do wzrostu rzęs i brwi 10ml Zobacz większe

Brow Henna

18592

Olejek Brow Henna Oil o silnym działaniu regenerującym i odbudowującym - nawet bardzo uszkodzone brwi, czy brwi po przeszczepie. Wygładza łuski włosów sprawiając, że brwi stają się jędrne i jedwabiste. W skład oliwki wchodzi kompleks 17 aktywnych składników, które nawilżają włos wzmacniając jego strukturę. Dodatkowo, preparat wzbogacony jest w olej z papai, który zapobiega wypłukiwaniu się henny.

Więcej szczegółów

66,00 zł

1 x
Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Oliwka do wzrostu rzęs i brwi BH Brow Henna Oil wygładza łuski włosów sprawiając, że brwi stają się jędrne i jedwabiste. Ma silne działanie regenerujące i odbudowujące - nawet bardzo uszkodzone brwi, czy brwi po przeszczepie. W skład oliwki wchodzi kompleks 17 aktywnych składników, które nawilżają włos wzmacniając jego strukturę. Dodatkowo, preparat wzbogacony jest w olej z papai, który zapobiega wypłukiwaniu się henny z włosów oraz skóry. Efekt koloryzacji utrzymuje się więc dłużej. Opakowanie z pipetą zapewnia wygodną aplikację olejku oraz trwale zachowuje przydatne właściwości substancji - nawet po otwarciu fiolki. Aby uzyskać najlepszy efekt, zaleca się stosowanie oleju na noc przed snem.

Stosowanie: na oczyszczone brwi i rzęsy nałóż olej za pomocą pędzla, w kierunku wzrostu włosków. Aby uzyskać najlepsze wyniki, olejek zaaplikuj na noc, przed pójściem spać, a rano jego resztki usuń suchym wacikiem.

BH Brow Xenna® to innowacyjny produkt barwiący na bazie zmielonych liści henny, mieszanki ziół i związków organicznych, do zabiegu farbowania brwi z efektem tatuażu na skórze do 14 dni oraz utrzymaniem koloru na włoskach do 6 tygodni. Produkty marki BH BrowXenna® powstały w Akademii Lash & Brow. Stworzyły je Irina Levchuk i Natalia Krasnoperova, opierając skład henny na naturalnych składnikach, które oprócz barwienia włosów, pozwalają również zabarwić skórę. Kraj produkcji: Rosja.