Rewitalizer do rzęs Eyelash Revitalizer 3,5ml

Rewitalizer do rzęs Eyelash Revitalizer 3,5 ml Zobacz większe

Rejuville

7479

Rewitalizer do rzęs Eyelash Revitalizer gwarantuje skuteczną odbudowę i upiększenie rzęs. Został stworzony aby uzyskać efekt dłuższych, grubszych i ciemniejszych rzęs. Skomponowany na bazie wyjątkowo skutecznego kompleksu ziołowego. Zawiera wyciągi z żeń-szenia, miłorzębu japońskiego, polygonum, olejek dzięgielowy, witaminy oraz liczne składniki odżywcze.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Więcej informacji

Preparat Eyelash Revitalizer skomponowano na bazie wyjątkowo skutecznego kompleksu ziołowego. Zawiera wyciągi z żeń-szenia, miłorzębu japońskiego, polygonum oraz olejek dzięgielowy. Ponadto rewitalizer do rzęs został wzbogacony w witaminy oraz liczne składniki odżywcze (pantotenian wapnia, niacyna, witamina B12, biotyna). Współdziałanie substancji aktywnych gwarantuje skuteczną odbudowę i upiększenie rzęs. Wyraźne efekty widoczne już po dwóch tygodniach. Rewitalizer do rzęs został stworzony aby uzyskać efekt dłuższych, grubszych i ciemniejszych rzęs.

Stosowanie: używając aplikatora rozprowadzić płyn na powierzchni górnych i dolnych rzęs od nasady aż po końce. Unikać kontaktu z okiem. Przez 5-10 minut możliwe jest uczucie lekkiego dyskomfortu. Stosować codziennie, najlepiej na noc. Przy systematycznym stosowaniu efekty widoczne po kilku tygodniach. Po osiągnięciu oczekiwanego rezultatu (4-5 tygodni) stosować pielęgnacyjnie raz w tygodniu.

Kraj pochodzenia: USA.

Inne produkty z tej kategorii

 • Odżywka do rzęs E Eyelash Revitalizer 9ml

  Rejuvi

  Odżywka do rzęs Eyelash Revitalizer wskazana jest dla osób, które mają kłopoty ze wzrostem rzęs. Działa pielęgnująco, wzmacniająco i stymulująco na cebulki włosa. Kompleks dobranych ekstraktów ziół, wpływa na korzeń włosa oczyszczając go. To powoduje, że w rezultacie żyjące włoski wyrastają gęściej, są błyszczące i silniejsze. Płyn ten nie wpływa jednak...

 • Balsam do pielęgnacji rzęs i brwi 5ml

  Refectocil

  Specjalnie opracowany balsam pielęgnacyjny, szczególnie polecany po farbowaniu rzęs i brwi. Zawiera cenne olejki roślinne, wartościowe składniki odżywcze oraz witaminy dzięki którym rzęsy i brwi są wzmocnione, zdrowe i lśniące. 

  21,00 zł
 • Odżywka do brwi E Eyebrow Revitalizer 9ml

  Rejuville

  Odżywka do brwi Eyebrow Revitalizer wskazana jest dla osób, które mają kłopoty ze wzrostem brwi. Szczególnie latem pielęgnuje brwi wysuszone przez słońce. Wskazana również dla osób, które często farbują brwi lub często regulowały brwi, a teraz mają kłopoty z ich wzrostem. Odżywka zawiera mieszankę witamin i wyciągów ziołowych, które w naturalny sposób...