Zestaw ortez żelowych do korekcji palców stopy

Zestaw ortez żelowych do korekcji palców stopy Zobacz większe

Gehwol

Zestaw ortez żelowych, które wykorzystywane są przy korekcji palców stopy. Pełnią funkcję przeciwuciskową, zmniejszają dolegliwości bólowe, chronią przed podrażnieniami i niewielkimi ranami. W zestawie m.in.: obrączki ochronne, rozdzielacze / separatory do palców, obrączki do korekcji palców, nastawiacze do palców stopy, obrączki na odciski, poduszki na palce młotkowate, nakładki do palców stopy.

Więcej szczegółów

Produkt dostępny na zamówienie, czas wysyłki paczki 2-7 dni roboczych.

337,77 zł

Więcej informacji

W zestawie znajdują się następujące ortezy:
- obrączka ochronna do palców Zehenschutzring (mini) x 6 szt.;
- obrączka ochronna do palców Zehenschutzring (mała) x 6 szt.;
- obrączka ochronna do palców Zehenschutzring (średnia) x 6 szt.;
- obrączka ochronna do palców Zehenschutzring (duża) x 2 szt.;
- rozdzielacz / separator do palców stopy Zehenteiler (mały) x 3 szt.;
- rozdzielacz / separator do palców stopy Zehenteiler (średni) x 3 szt.;
- rozdzielacz / separator do palców stopy Zehenteiler (duży) x 3 szt.;
- obrączka do korekcji palców stopy Korrekturring x 8 szt.;
- nastawiacz do palców stopy Zehenspreizer (mały) x 2 szt.;
- nastawiacz do palców stopy Zehenspreizer (średni) x 2 szt.;
- nastawiacz do palców stopy Zehenspreizer (duży) x 2 szt.;
- obrączka na odciski Hühneraugen Schutzpolster-Ring (mała) x 8 szt.;
- poduszka na palce młotkowate Hammerzehen-Polster (prawa) x 1 szt.;
- poduszka na palce młotkowate Hammerzehen-Polster (lewa) x 1 szt.;
- nakładka do palców stopy Zehenkappe (mini) x 3 szt.;
- nakładka do palców stopy Zehenkappe (mała) x 3 szt.;
- nakładka do palców stopy Zehenkappe (średnia) x 3 szt.

Ortezy żelowe wykorzystywane są głównie przy korekcji palców stopy. Pełnią funkcję przeciwuciskową, zmniejszają dolegliwości bólowe, chronią przed podrażnieniami i niewielkimi ranami. Przyjazny dla skóry żel polimerowy, z którego ortezy zostały wykonane, nie powoduje reakcji alergicznych, nie podrażnia skóry. Wytrzymały na delikatne rozciąganie żel, z którego ortezy zostały wykonane, zapewnia komfort noszenia w każdym obuwiu.

Inne produkty z tej kategorii

 • Gehwol

  Obrączka ochronna mini do palców stopy. Wykonana z miękkiego i elastycznego żelu polimerowego. Przyjazna dla palców stopy. Obrączka chroni przed uciskiem. Przynosi ulgę stopom z nagniotkami i odciskami. Żel polimerowy, z którego ortezy zostały wykonane, nie powoduje reakcji alergicznych oraz nie podrażnia skóry. Opakowanie uzupełniające.

  68,52 zł
 • Gehwol

  Obrączka ochronna do palców stopy Zehenschutzring w małym rozmiarze. Wykonana z miękkiego i elastycznego żelu polimerowego. Przyjazna dla palców stopy. Obrączka chroni przed uciskiem. Przynosi ulgę stopom z nagniotkami i odciskami. Żel polimerowy, z którego ortezy zostały wykonane, nie powoduje reakcji alergicznych oraz nie podrażnia skóry.

  19,98 zł
 • Gehwol

  Obrączka ochronna mała do palców stopy. Wykonana z miękkiego i elastycznego żelu polimerowego. Przyjazna dla palców stopy. Obrączka chroni przed uciskiem. Przynosi ulgę stopom z nagniotkami i odciskami. Żel polimerowy, z którego ortezy zostały wykonane, nie powoduje reakcji alergicznych oraz nie podrażnia skóry. Opakowanie uzupełniające.

  62,69 zł
 • Gehwol

  Obrączka ochronna do palców stopy Zehenschutzring w średnim rozmiarze. Wykonana z miękkiego i elastycznego żelu polimerowego. Przyjazna dla palców stopy. Obrączka chroni przed uciskiem. Przynosi ulgę stopom z nagniotkami i odciskami. Żel polimerowy, z którego ortezy zostały wykonane, nie powoduje reakcji alergicznych oraz nie podrażnia skóry.

  22,42 zł
 • Gehwol

  Obrączka ochronna średnia do palców stopy. Wykonana z miękkiego i elastycznego żelu polimerowego. Przyjazna dla palców stopy. Obrączka chroni przed uciskiem. Przynosi ulgę stopom z nagniotkami i odciskami. Żel polimerowy, z którego ortezy zostały wykonane, nie powoduje reakcji alergicznych oraz nie podrażnia skóry. Opakowanie uzupełniające.

  78,79 zł
 • Gehwol

  Elastyczny ochraniacz Zehenschutz do palców stopy wypełniony żelem polimerowym. Nie powoduje reakcji alergicznych. Chroni podrażnioną i uszkodzoną skórę między palcami oraz odciski. Ponadto zabezpiecza wrastające paznokcie.

  25,92 zł
 • Gehwol

  Obrączki do korekcji palców stopy. Chronią przed uciskiem, łagodzą dolegliwości typowe dla palców młotkowych. Delikatnie ustawiają palce w prawidłowej pozycji. Przynoszą ulgę stopom z nagniotkami i odciskami. Żel polimerowy, z którego ortezy zostały wykonane, nie powoduje reakcji alergicznych oraz nie podrażnia skóry. Opakowanie uzupełniające.

  80,28 zł
 • Gehwol

  Poduszka przeciwuciskowa na halluks Ballenpolster wykonana jest z miękkiego żelu polimerowego. Elastyczna, przyjazna dla stóp nakładka, zapewnia ochronę stopy i komfort chodzenia w każdym obuwiu. Doskonale uzupełnia się z nastawiaczem do palców stopy.

  20,52 zł
 • Gehwol

  Przeciwuciskowa poduszka na halluks Ballenpolster wykonana jest z miękkiego żelu polimerowego. Elastyczna, przyjazna dla stóp nakładka, zapewnia ochronę stopy i komfort chodzenia w każdym obuwiu. Doskonale uzupełnia się z nastawiaczem do palców stopy. Opakowanie uzupełniające.

  28,68 zł
 • Gehwol

  Poduszka przeciwuciskowa Vorfusspolster na przedstopie. Zapewnia komfort chodzenia w każdym obuwiu. Chroni przedstopie przed otarciami, modzelami i nadmiernym uciskiem. Jest elastyczna i przyjazna dla stóp. Żel polimerowy, z którego została wykonana, nie powoduje reakcji alergicznych oraz nie podrażnia skóry. Opakowanie uzupełniające.

  27,92 zł
 • Gehwol

  Mała poduszka przeciwuciskowa do przedstopia Vorfusspolster zapewnia komfort chodzenia w każdym obuwiu. Chroni przedstopie przed otarciami, modzelami i nadmiernym uciskiem. Jest elastyczna i przyjazna dla stóp. Żel polimerowy, z którego została wykonana, nie powoduje reakcji alergicznych oraz nie podrażnia skóry.

  35,64 zł
 • Gehwol

  Cienka, elastyczna poduszka przeciwuciskowa do przedstopia z żelem polimerowym pokryta tkaniną. Zapewnia komfort chodzenia w każdym obuwiu. Chroni przedstopie przed otarciami, modzelami i uciskami.

  26,46 zł
 • Gehwol

  Obrączki na odciski Hühneraugen Schutzpolster-Ring do palców stopy. Wykonane z miękkiego i elastycznego żelu polimerowego. Chronią skórę przed otarciem i uciskiem. Przynoszą ulgę palcom z nagniotkami i odciskami. Żel polimerowy, z którego ortezy zostały wykonane, nie powoduje reakcji alergicznych oraz nie podrażnia skóry.

  26,46 zł
 • Gehwol

  Nastawiacz do palców stóp w średnim rozmiarze, wykonany z miękkiego żelu polimerowego. Wkładka wsuwana jest między palce. Przynosi ulgę, odciąża, delikatnie i bezboleśnie ustawia palce w prawidłowej pozycji. Wskazana dla osób z niewielkimi halluksami. Przynosi ulgę stopom z nagniotkami i odciskami oraz pomaga skorygować paluch koślawy.

  23,45 zł
 • Gehwol

  Nastawiacz do palców stóp, rozmiar średni. Wykonany z miękkiego żelu polimerowego. Wkładka wsuwana jest między palce. Przynosi ulgę, odciąża, delikatnie i bezboleśnie ustawia palce w prawidłowej pozycji. Wskazana dla osób z niewielkimi halluksami. Przynosi ulgę stopom z nagniotkami i odciskami oraz pomaga skorygować paluch koślawy. Opakowanie uzupełniające.

  16,08 zł
 • Gehwol

  Nastawiacz do palców stóp w dużym rozmiarze, wykonany z miękkiego żelu polimerowego. Wkładka wsuwana jest między palce. Przynosi ulgę, odciąża, delikatnie i bezboleśnie ustawia palce w prawidłowej pozycji. Wskazana dla osób z niewielkimi halluksami. Przynosi ulgę stopom z nagniotkami i odciskami oraz pomaga skorygować paluch koślawy.

  27,00 zł
 • Gehwol

  Nakładka do palców stopy Zehenkappe w średnim rozmiarze. Chroni podrażnioną i uszkodzoną skórę między palcami. Zabezpiecza wrastające paznokcie. Elastyczna, przyjazna dla palców stopy nakładka z żelu polimerowego. Nie powoduje reakcji alergicznych oraz nie podrażnia skóry.

  29,38 zł
 • Gehwol

  Podpiętka żelowa w średnim rozmiarze. Zabezpiecza wrażliwe pięty, łagodzi ból wywołany przez dolegliwości takie jak: ostroga piętowa, zapalenie kaletki piętowej, pękające pięty. Żel polimerowy, z którego została wykonana nie powoduje reakcji alergicznych oraz nie podrażnia skóry. Opakowanie uzupełniające.

  28,39 zł
 • Gehwol

  Poduszka przeciwuciskowa Hammerzehen-Polster pasuje na prawą stopę. Chroni stopę z palcami młoteczkowatymi. Zmniejsza dolegliwości bólowe w obrębie palców stopy. Wykonana jest z żelu polimerowego. Elastyczna, miękka, dokładnie dopasowuje się do kształtu stopy. Zapewnia komfort chodzenia w każdym obuwiu.

  18,51 zł
 • Gehwol

  Obrączka ochronna do palców stopy Zehenschutzring w rozmiarze mini. Wykonana z miękkiego i elastycznego żelu polimerowego. Przyjazna dla palców stopy. Obrączka chroni przed uciskiem. Przynosi ulgę stopom z nagniotkami i odciskami. Żel polimerowy, z którego ortezy zostały wykonane, nie powoduje reakcji alergicznych oraz nie podrażnia skóry.

  17,28 zł
 • Gehwol

  Żelowe obrączki do korekcji palców stopy. Chronią przed uciskiem, łagodzą dolegliwości typowe dla palców młotkowych. Delikatnie ustawiają palce w prawidłowej pozycji. Przynoszą ulgę stopom z nagniotkami i odciskami. Żel polimerowy, z którego ortezy zostały wykonane, nie powoduje reakcji alergicznych oraz nie podrażnia skóry.

  28,62 zł
 • Gehwol

  Podpiętka żelowa w małym rozmiarze. Zabezpiecza wrażliwe pięty, łagodzi ból wywołany przez dolegliwości takie jak: ostroga piętowa, zapalenie kaletki piętowej, pękające pięty. Żel polimerowy, z którego została wykonana nie powoduje reakcji alergicznych oraz nie podrażnia skóry. Opakowanie uzupełniające.

  27,00 zł
 • Gehwol

  Nastawiacz do palców stóp w małym rozmiarze, wykonany z miękkiego żelu polimerowego. Wkładka wsuwana jest między palce. Przynosi ulgę, odciąża, delikatnie i bezboleśnie ustawia palce w prawidłowej pozycji. Wskazana dla osób z niewielkimi halluksami. Przynosi ulgę stopom z nagniotkami i odciskami oraz pomaga skorygować paluch koślawy.

  23,44 zł
 • Gehwol

  Rozdzielacz do palców stóp w małym rozmiarze, wykonany z miękkiego żelu polimerowego. Wkładka wsuwana jest między palce. Odciąża i koryguje. Chroni skórę, a w szczególności przestrzenie między palcami, przed podrażnieniami i niewielkimi ranami.

  15,88 zł