Dłutko do pedicure / rynienka nr 1

Dłutko do pedicure / rynienka nr 1 Zobacz większe

Pedicare

Rynienka o szerokości 1 mm służy do pracy z wrastającymi paznokciami. Narzędzie używane podczas zabiegów podologicznych. Dłutko wykonane jest z wysokogatunkowej, nierdzewnej stali chirurgicznej. Nieodzowne przy zabiegach pedicure leczniczego. 

Więcej szczegółów

25,00 zł

Więcej informacji

Narzędzie używane podczas zabiegów podologicznych. Dłutko wykonane jest z wysokogatunkowej, nierdzewnej stali chirurgicznej. Nieodzowne przy zabiegach pedicure leczniczego. 
Rozmiar: 1 mm.
Dłutko można sterylizować.

Inne produkty z tej kategorii

 • Producent: Eks

  Narzędzie używane do pracy z wrastającymi paznokciami wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Rozmiar: 1 mm. Kraj producenta: Niemcy.

  59,00 zł
 • Producent: Elarto

  Narzędzie używane podczas zabiegów podologicznych. Rynienka o szerokości 2 mm służy do pracy z wrastającymi paznokciami. Nieodzowna przy zabiegach pedicure leczniczego. Dłutko wykonane jest z wysokogatunkowej, nierdzewnej stali chirurgicznej.

  6,90 zł 25,00 zł
 • Producent: Eks

  Narzędzie używane do pracy z wrastającymi paznokciami wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Rozmiar: 2 mm. Kraj producenta: Niemcy.

  59,00 zł
 • Producent: Pedicare

  Metalowe, dwustronne narzędzie podologiczne używane do pracy z wrastającymi paznokciami, do piłowania i czyszczenia boków paznokcia. Pilnik kątowy wykonany jest z wysokiej jakości, nierdzewnej stali chirurgicznej. Pilniczek można dezynfekować w płynach, sterylizować w sterylizatorze kulkowym oraz autoklawie.

  29,00 zł
 • Producent: Eks

  Dwustronne narzędzie używane do pracy z wrastającymi paznokciami, do piłowania i do precyzyjnego opracowywania krawędzi bocznych paznokcia. Wykonane z wysokiej jakości, stali nierdzewnej. Powierzchni trąca pokryta jest warstwą diamentową co gwarantuje dłuższą żywotność.

  49,00 zł
 • Producent: Eks

  Dwustronne narzędzie używane do pracy z wrastającymi paznokciami, do piłowania i do precyzyjnego opracowywania krawędzi bocznych paznokcia. Wykonane z wysokiej jakości, stali nierdzewnej. Część trąca pokryta jest warstwą diamentową, co gwarantuje dłuższą żywotność narzędzia.

  129,00 zł