Płyn odtłuszczający Cleaner&Prep 1000ml

Płyn odtłuszczający Cleaner&Prep 1000ml Zobacz większe

Elarto

Zmywacz UV przeznaczony jest do usuwania lepkiej warstwy (warstwy dyspresyjnej) żelu i lakierów hybrydowych. Płyn przeznaczony jest również do czyszczenia pędzla. Często nazywany cleanerem lub po prostu odtłuszczaczem. Płyn ze względu na swoje szczególne właściwości idealany jest do odtłuszczania płytki przed nałożeniem primera.

Więcej szczegółów

43,90 zł

Przy zakupie większej ilości rabaty cenowe:

3 x = x 41,70 zł
6 x = x 37,31 zł

Więcej informacji

Płyn odtłuszczający przeznaczony jest do usuwania warstwy dyspresyjnej (lepkiej warstwy) żelu oraz lakierów hybrydowych. Przeznaczony jest także do czyszczenia pędzla. Często nazywany cleanerem lub po prostu odtłuszczaczem. Nie matowi żelu ani hybrydy. Produkt jest delikatny dla skóry.
Uwaga! Płyn ze względu na swoje szczególne właściwości idealny jest do odtłuszczania płytki przed nałożeniem primera.

Inne produkty z tej kategorii

 • Elarto

  Ze względu na swoje szczególne właściwości zmywacz UV Cleaner&Prep w pojemności 500 ml idealny jest do odtłuszczania naturalnej płytki paznokcia np. przed nałożeniem primera, hybrydy, masy żelowej czy akrylowej. Przeznaczony jest również do usuwania lepkiej warstwy (warstwy dyspersyjnej) oraz do czyszczenia pędzla.

  29,00 zł
 • Elarto

  Ze względu na swoje szczególne właściwości zmywacz UV Cleaner&Prep w pojemności 150 ml idealny jest do odtłuszczania naturalnej płytki paznokcia np. przed nałożeniem primera, hybrydy, masy żelowej czy akrylowej. Przeznaczony jest również do usuwania lepkiej warstwy (warstwy dyspersyjnej) oraz do czyszczenia pędzla.

  15,00 zł
 • Elarto

  Skoncentrowany odtłuszczacz - odgrzybia płytkę paznokcia i zwiększa przyczepność lakierożeli, żeli i akryli do naturalnej płytki. Idealny do stosowania ze wszystkimi systemami stylizacji paznokci. Nakładany przed aplikacją primera. Produkt w buteleczce z pędzelkiem.

  29,00 zł
 • Elarto

  Skomponuj swój zestaw!:) Kupując 1l płynu odtłuszczającego i 1l płynu do rozpuszczania hybryd, dodatkowo 1l wybranego przez Ciebie płynu otrzymasz GRATIS!Do wyboru:- płyn odtłuszczający Cleaner&Prep- płyn rozpuszczający hybrydy Hybrid Remover with Glycerin- zmywacz bezacetonowy Nail Polish RemoverUWAGA! Wybrany płyn prosimy podać w polu uwag, w...

  87,80 zł 131,70 zł