Płyn Cleaner&Prep 1000ml + 25 sztuk pilników SLIM za 1zł

Nowość Obniżka! Płyn Cleaner&Prep 1000ml + 25 szt pilników SLIM za 1zł Zobacz większe

Elarto

zestaw79

Kup płyn odtłuszczający Cleaner&Prep 1000ml, a 25 sztuk białych, prostych pilników SLIM, o ziarnistości 100/180 otrzymasz za złotówkę!
Zmywacz UV przeznaczony jest do usuwania lepkiej warstwy żelu i lakierów hybrydowych. Płyn ze względu na swoje szczególne właściwości idealny jest do odtłuszczania płytki przed nałożeniem primera. Zawiera ok 85% alkoholu.

Więcej szczegółów

44,90 zł 86,15 zł -41,25 zł.

1 x
Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

W skład profesjonalnego zestawu do paznokci wchodzą:

 • Płyn odtłuszczający Cleaner&Prep 1000ml - rzeznaczony jest do usuwania warstwy dyspresyjnej (lepkiej warstwy) żelu oraz lakierów hybrydowych. Przeznaczony jest także do czyszczenia pędzla. Często nazywany cleanerem lub po prostu odtłuszczaczem. Nie matowi żelu ani hybrydy. Produkt jest delikatny dla skóry. Uwaga! Płyn ze względu na swoje szczególne właściwości idealny jest do odtłuszczania płytki przed nałożeniem primera. Zawiera ok 85% alkoholu,
 • Pilnik prosty SLIM z logo 100/180 biały 25szt - cienki, ostry, biały pilnik SLIM typu garnet z drewnianym środkiem i firmowym logo elarto. Ze względu na swoją gradację rekomendowany jest do skracania naturalnych paznokci u stóp przy pedicure oraz zabiegach podologicznych. Kształt prosty, najbardziej popularny. Pilniczek bardzo dobrze radzi sobie z twardymi paznokciami.

Inne produkty z tej kategorii

 • Płyn odtłuszczający Cleaner&Prep 150ml

  Elarto

  Ze względu na swoje szczególne właściwości zmywacz UV Cleaner&Prep w pojemności 150 ml idealny jest do odtłuszczania naturalnej płytki paznokcia np. przed nałożeniem primera, hybrydy, masy żelowej czy akrylowej. Przeznaczony jest również do usuwania lepkiej warstwy (warstwy dyspersyjnej) oraz do czyszczenia pędzla. Zawiera ok 85% alkoholu.

  12,00 zł 15,00 zł
 • Płyn odtłuszczający Cleaner&Prep 1000ml

  Elarto

  Zmywacz UV przeznaczony jest do usuwania lepkiej warstwy (warstwy dyspresyjnej) żelu i lakierów hybrydowych. Płyn przeznaczony jest również do czyszczenia pędzla. Często nazywany cleanerem lub po prostu odtłuszczaczem. Płyn ze względu na swoje szczególne właściwości idealany jest do odtłuszczania płytki przed nałożeniem primera. Zawiera ok 85% alkoholu.

  43,90 zł
 • Odtłuszczacz Nail Prep 15ml

  Elarto

  Skoncentrowany odtłuszczacz - odgrzybia płytkę paznokcia i zwiększa przyczepność lakierożeli, żeli i akryli do naturalnej płytki. Idealny do stosowania ze wszystkimi systemami stylizacji paznokci. Nakładany przed aplikacją primera. Produkt w buteleczce z pędzelkiem.

  29,00 zł