Stojak do pedicure

Stojak do pedicure Zobacz większe

Panda

Podnóżek o podparciu w kolorze białym, wykonanym z materiału skaj basic (standardowa klasa i jakość materiału, najczęściej spotykana). Nieodzowny pomocnik podczas zabiegów pedicure.

Więcej szczegółów

258,00 zł

Więcej informacji

Podnóżek o podparciu w kolorze białym, wykonanym z materiału skaj basic (standardowa klasa i jakość materiału, najczęściej spotykana). Nieodzowny pomocnik podczas zabiegów pedicure. Lekki, o stabilnej podstawie wykonanej z lakierowanego na biało metalu oraz profilowanym podparciu. Bardzo wygodny. Dzięki regulowanej wysokości w zakresie od 470 mm do 640 mm idealnie pasuje do fotela do makijażu, do pedicure. Wymiary podparcia: 410 x 260 x 40 - 60 mm.
Producent: Panda Trzebnica.

Inne produkty z tej kategorii

  • Panda

    UWAGA! Czas oczekiwania może przedłużyć się do 2 tygodni! Podnóżek Beta na kółkach, o metalowej, lakierowanej na biało konstrukcji oraz regulowanej wysokości (560 - 710 mm). Wyposażony w półkę o wymiarach 350 x 400 mm, na której umieszczamy misę z kąpielą wodną.

    430,00 zł
  • Pedicare

    Praktyczna, kwadratowa miska Pedicare wykonana z białego plastiku. Wkładana do brodzika używanego podczas zabiegów pedicure. Również do samodzielnego wykorzystania jako misa do kąpieli stóp. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Łatwa od utrzymania w czystości. Dla zapewnienia wysokiego poziomu higieny, miskę należy wyłożyć folią jednorazowego...

    17,00 zł