Miska plastikowa do brodzika do pedicure

Miska plastikowa do brodzika do pedicure Zobacz większe

Pedicare

Praktyczna, kwadratowa miska Pedicare wykonana z białego plastiku. Wkładana do brodzika używanego podczas zabiegów pedicure. Również do samodzielnego wykorzystania jako misa do kąpieli stóp. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Łatwa od utrzymania w czystości. Dla zapewnienia wysokiego poziomu higieny, miskę należy wyłożyć folią jednorazowego użytku (tzw. workami na miskę do pedicure).

Więcej szczegółów

17,00 zł

Więcej informacji

Kwadratowa, plastikowa miska wykonana z białego plastiku, wkładana do brodzika używanego podczas zabiegów pedicure. Bardzo praktyczna, łatwa do utrzymania w czystości. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Idealna również do samodzielnego wykorzystania jako misa do kąpieli stóp.

Dla zapewnienia wysokiego poziomu higieny, miskę należy wyłożyć folią jednorazowego użytku (tzw. workami na miskę do pedicure).

Wymiary miski: 38 x 38 x 16 cm.

Inne produkty z tej kategorii

  • Producent: Panda

    Podnóżek o podparciu w kolorze białym, wykonanym z materiału skaj basic (standardowa klasa i jakość materiału, najczęściej spotykana). Nieodzowny pomocnik podczas zabiegów pedicure.

    227,55 zł
  • Producent: Panda

    UWAGA! Czas oczekiwania może przedłużyć się do 2 tygodni! Podnóżek Beta na kółkach, o metalowej, lakierowanej na biało konstrukcji oraz regulowanej wysokości (560 - 710 mm). Wyposażony w półkę o wymiarach 350 x 400 mm, na której umieszczamy misę z kąpielą wodną.

    393,60 zł