Pokrowiec na taboret frotte brązowy

Pokrowiec na taboret frotte brązowy Zobacz większe

Pozostali

Pokrowiec na taboret w kolorze brązowy. Wykonany z wysokiej jakości materiału frotte - gramatura dzianiny 170 g/m2. Elastyczna gumka wszyta w brzeg pokrowca oraz zaszewki sprawiają, że pasuje on zarówno na okrągłe jak i kwadratowe siedzisko.

Więcej szczegółów

10,00 zł

Więcej informacji

okrowiec na taboret w kolorze brązowy. Wykonany z wysokiej jakości materiału frotte - gramatura dzianiny 170 g/m2. Elastyczna gumka wszyta w brzeg pokrowca oraz zaszewki sprawiają, że pasuje on zarówno na okrągłe jak i kwadratowe siedzisko. Pokrowiec, oprócz funkcji estetycznych, chroni siedzisko taboretu przed zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi oraz pomaga zachować czystość w gabinecie.
Maksymalna średnica taboretu: 36 cm. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 40 stopni C.

Inne produkty z tej kategorii

 • Producent: Pozostali

  Pokrowiec na taboret w kolorze białym. Wykonany z wysokiej jakości materiału frotte - gramatura dzianiny 170 g/m2. Elastyczna gumka wszyta w brzeg pokrowca oraz zaszewki sprawiają, że pasuje on zarówno na okrągłe jak i kwadratowe siedzisko.

  10,00 zł
 • Producent: Pozostali

  Pokrowiec na taboret w kolorze fioletowym. Wykonany z wysokiej jakości materiału frotte - gramatura dzianiny 170 g/m2. Elastyczna gumka wszyta w brzeg pokrowca oraz zaszewki sprawiają, że pasuje on zarówno na okrągłe jak i kwadratowe siedzisko.

  10,00 zł
 • Producent: Pozostali

  Pokrowiec na taboret w kolorze szarym. Wykonany z wysokiej jakości materiału frotte - gramatura dzianiny 170 g/m2. Elastyczna gumka wszyta w brzeg pokrowca oraz zaszewki sprawiają, że pasuje on zarówno na okrągłe jak i kwadratowe siedzisko.

  10,00 zł
 • Producent: Pozostali

  Pokrowiec frotte na taboret w kolorze ecru. Pasuje zarówno na okrągłe jak i na kwadratowe siedzisko. Wszyta elastyczna gumka sprawia, że pokrowiec dobrze się trzyma na siedzisku i nie ześlizguje się. Chroni krzesło przed zabrudzeniami i pomaga zachować czystość w salonie kosmetycznym.

  10,00 zł
 • Producent: Pozostali

  Pokrowiec wykonany z bardzo trwałej, efektownej, wysokogatunkowej dzianiny welurowej, w szarym kolorze. Elastyczna gumka wszyta w brzeg pokrowca oraz zaszewki sprawiają, że pasuje on zarówno na okrągłe jak i kwadratowe siedzisko taboretu kosmetycznego. Pokrowiec, oprócz funkcji estetycznych, chroni siedzisko krzesła przed zabrudzeniami i uszkodzeniami...

  16,00 zł