Poly Nail Gel Clear nr 01 (bezbarwny) 30ml

Poly Nail Gel Clear nr 01 (bezbarwny) 30ml Zobacz większe

Didi

14339

Clear Poly Nail Gel nr 01 to produkt łączący najlepsze cechy żelu i akrylu. Stabilna konsystencja pasty skraca czas pracy, minimalizuje straty produktu i uniemożliwia spływanie na skórki - można długo modelować upragniony kształt paznokci i utwardzić w lampie dopiero, gdy uzyskany efekt jest idealny. Poly Nail Gel utwardza się w lampie UV i UV LED. Nie pozostawia lepkiej warstwy. Kolor bezbarwny.

Więcej szczegółów

49,90 zł

1 x

Więcej informacji

Pasta do stylizacji paznokci Poly Nail Gel Clear 01 w bezbarwnym kolorze. Produkt jest połączeniem najlepszych zalet żelu i akrylu. Stabilna konsystencja pasty skraca czas pracy, minimalizuje straty produktu i uniemożliwia spływanie na skórki. Można długo modelować upragniony kształt paznokci i utwardzać w lampie dopiero, gdy uznamy, że uzyskany efekt jest idealny. Po utwardzeniu nie pozostawia lepkiej warstwy (dyspersji). Stylizacja wykonana tą metodą jest niezwykle trwała i łatwa do wykonania.

Zalety Poly Nail Gel:
- łatwość aplikacji;
- pełna kontrola pracy z produktem;
- trwałość i elastyczność;
- bez zapachu monomeru;
- nie piecze w lampie;
- do pracy w salonie i na mistrzostwach;
- do przedłużania na szablonie;
- innowacyjna stylizacja dzięki Dual Form;
- wzmocnienie naturalnych paznokci;
- ekspresowa renowacja;
- idealny do kształtów ekstremalnych;
- świetny do zdobień 3D.

Stosowanie krok po kroku:
1. Przygotuj płytkę paznokciową jak pod stylizację żelową.
2. Odtłuść powierzchnię za pomocą Nail Prep step 1 lub Cleaner&Prep.
3. Nałóż cienką warstwę Base Pro7 z biotyną, utwardź 60-90 s. w lampie UV LED lub 120 s. w lampie UV.
4. Podłóż formę pod paznokcie i wymodeluj wybrany kształt lub użyj Dual Form aplikując odpowiednią porcję pasty, następnie nałóż na paznokieć.
5. Utwardź w lampie UV LED 30-60 s. lub w lampie UV 120 s.
6. Zdejmij szablon lub usuń Dual Form.
7. Nadaj odpowiedni kształt (opiłuj paznokcie).
8. Teraz możesz nałożyć dowolny kolor hybrydowy lub żelowy.
9. Całość zabezpiecz topem np. GlassGo Flexi.

Inne produkty z tej kategorii

 • Acrygel żel różowy 28 ml

  Star Nail

  Żel różowy do łączenia z Acrygel'em pudrem różowym. Akrygel to metoda combo, która łączy dwie techniki pracy: żelową oraz akrylową. Nadaje się do przedłużeń na tipsie i na formie. Przedłużone paznokcie są twarde jak akryl, jednocześnie zachowując elastyczność żelu.

  119,00 zł
 • Acrygel żel biały 30 ml

  Star Nail

  Żel kredowo biały do łączenia z Acrygel'em pudrem białym. Akrygel to metoda combo, która łączy dwie techniki pracy: żelową oraz akrylową. Nadaje się do przedłużeń na tipsie i na formie. Przedłużone paznokcie są twarde jak akryl, jednocześnie zachowując elastyczność żelu.

  119,00 zł
 • Acrygel puder różowy 45 g

  Star Nail

  Puder różowy do łączenia z Acrygel'em żelem różowym. Akrygel to metoda combo, która łączy dwie techniki pracy: żelową oraz akrylową. Nadaje się do przedłużeń na tipsie i na formie. Przedłużone paznokcie są twarde jak akryl, jednocześnie zachowując elastyczność żelu.

  69,00 zł
 • Acrygel puder biały 45g

  Star Nail

  Puder kredowo biały do łączenia z Acrygel'em żelem białym. Akrygel to metoda combo, która łączy dwie techniki pracy: żelową oraz akrylową. Nadaje się do przedłużeń na tipsie i na formie. Przedłużone paznokcie są twarde jak akryl, jednocześnie zachowując elastyczność żelu.

  59,00 zł
 • Acrygel puder bezbarwny 45 g

  Star Nail

  Puder bezbarwny do łączenia z Acrygel'em żelem bezbarwnym. Akrygel to metoda combo, która łączy dwie techniki pracy: żelową oraz akrylową. Nadaje się do przedłużeń na tipsie i na formie. Przedłużone paznokcie są twarde jak akryl, jednocześnie zachowując elastyczność żelu.

  69,00 zł
 • Acrygel żel bezbarwny 28 ml

  Star Nail

  Żel bezbarwny do łączenia z Acrygel'em pudrem bezbarwnym. Akrygel to metoda combo, która łączy dwie techniki pracy: żelową oraz akrylową. Nadaje się do przedłużeń na tipsie i na formie. Przedłużone paznokcie są twarde jak akryl, jednocześnie zachowując elastyczność żelu.

  119,00 zł
 • Poly Nail Gel Beige nr 04 (beżowy) 30ml

  Didi

  Beige Poly Nail Gel nr 04 to produkt łączący najlepsze cechy żelu i akrylu. Stabilna konsystencja pasty skraca czas pracy, minimalizuje straty produktu i uniemożliwia spływanie na skórki - można długo modelować upragniony kształt paznokci i utwardzić w lampie dopiero, gdy uzyskany efekt jest idealny. Poly Nail Gel utwardza się w lampie UV i UV LED. Nie...

  49,90 zł
 • Poly Nail Gel Pink nr 03 (różowy) 30ml

  Didi

  Pink Poly Nail Gel nr 03 jest produktem łączącym najlepsze cechy żelu i akrylu. Stabilna konsystencja pasty skraca czas pracy, minimalizuje straty produktu i uniemożliwia spływanie na skórki - można długo modelować upragniony kształt paznokci i utwardzić w lampie dopiero, gdy uzyskany efekt jest idealny. Poly Nail Gel utwardza się w lampie UV i UV LED....

  49,90 zł
 • Poly Nail Gel White nr 02 (biały) 30ml

  Didi

  White Poly Nail Gel nr 02 jest produktem łączącym najlepsze cechy żelu i akrylu. Stabilna konsystencja pasty skraca czas pracy, minimalizuje straty produktu i uniemożliwia spływanie na skórki - można długo modelować upragniony kształt paznokci i utwardzić w lampie dopiero, gdy uzyskany efekt jest idealny. Poly Nail Gel utwardza się w lampie UV i UV LED....

  49,90 zł
 • Szablony Dual Form do przedłużania paznokci 120szt

  Didi

  Formy Dual Form wielokrotnego użytku, z wyprofilowaną krzywą C. Bezbarwne, o prostych krawędziach, z zarysem siatki pomocniczej. Nieodzowne podczas budowania paznokci za pomocą pasty Poly Nail Gel. Pomocne również przy pracy z akrylem, akrylożelem, polygelem. Z łatwością odklejają się od masy. Dla wygody, 12 rozmiarów szablonów (po 10szt każdego),...

  25,00 zł