Ochronny balsam do ust Lip Repair nr 2

Ochronny balsam do ust Lip Repair nr 2 Zobacz większe

Karaja

Kremowy balsam ochronny zmiękczający i wygładzający usta. Skutecznie chroni usta przed wysuszeniem spowodowanym wiatrem i zimnem w sezonie zimowym, lecz również nadmierną ekspozycją na słońce, niekorzystnym działaniem soli i chlor basenu w okresie letnim.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Więcej informacji

Kremowy balsam ochronny zmiękczający i wygładzający usta. Skutecznie chroni usta przed wysuszeniem spowodowanym wiatrem i zimnem w sezonie zimowym, lecz również nadmierną ekspozycją na słońce, niekorzystnym działaniem soli i chlor basenu w okresie letnim. Formuła pomadki jest bogata w oleje roślinne oraz cenne składniki, które dbają o usta i pomagają zachować ich młodość.
Składniki aktywne: substancja czynna o działaniu anti-aging, ekstrahowana z oliwy z oliwek i oleju jojoba (zwiększa energię komórkową i sprzyja regeneracji skóry właściwej i naskórka, pobudzając syntezę keratynocytów), masło Shea (posiada właściwości zmiękczające, odżywcze i ochronne), olej ze słodkich migdałów (posiada właściwości kojące i zmiękczające), olej arganowy (bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe i witaminę E), kompleks witamin A + E (przeciwutleniacze).
Kraj pochodzenia: Włochy.

Inne produkty z tej kategorii