Pomadka zmieniająca kolor nr 102 (fuksja)

Pomadka zmieniająca kolor nr 102 (fuksja) Zobacz większe

Excellent

11132

Magiczna pomadka nr 102 przed nałożeniem na usta jest zielona, po nałożeniu nabiera koloru fuksji. Jasny odcień głębokiego różu, który w kontakcie ze skórą warg nabiera szlachetnej tonacji. W delikatnym makijażu doskonale sprawdzi się jedna warstwa produktu. Bardziej intensywny efekt można uzyskać nakładając kolejną warstwę.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Pomadka Excellent nr 102 przed nałożeniem na usta jest zielona, po nałożeniu nabiera koloru fuksji. Jasny odcień głębokiego różu, który w kontakcie ze skórą warg nabiera szlachetnej tonacji. W delikatnym makijażu doskonale sprawdzi się jedna warstwa produktu. Bardziej intensywny efekt można uzyskać nakładając kolejną warstwę. Idealny, trwały kolor (przetrwa kilkugodzinne spotkanie lub posiłek w restauracji) przy jednoczesnym nawilżeniu ust to tajemnica przedłużonego działania stymulujących pigment pomadek utleniających i naturalnych substancji odżywczych. Unikalna receptura umożliwia regulację intensywności koloru, który zmienia się wraz z nakładaniem kolejnych warstw. Pomadka utleniająca Excellent dzięki swoim niepowtarzalnym właściwościom na każdej skórze wyglądają inaczej. Po nałożeniu pierwszej warstwy kolor stopniowo dostosowuje się do tonacji ust. Kolejne warstwy sprawiają, że kolor nabiera głębi i intensywności. Dzięki temu ulubiony odcień doskonale sprawdzi się zarówno w makijażu dziennym, jak i wieczorowym.


Magiczna pomadka nr 103 została zaprojektowane z myślą o potrzebach kobiet!
Nowoczesna, innowacyjna linia pomadek Excellent powstała w odpowiedzi na potrzeby kobiet, które marzą o pięknym i trwałym makijażu ust. Szminki Excellent są także rozwiązaniem dla wszystkich pań, które do tej pory rezygnowały z pomadek w obawie przed kłopotliwymi śladami na ubraniu. Pomadki nie ścierają się, nie rozmazują i nie brudzą odzieży. Ich dodatkową zaletą są doskonałe właściwości pielęgnacyjne. Kolorowe pomadki z linii Excellent nie tylko nie wysuszają skóry, ale również tworzą ochronny film zabezpieczający przed utratą wilgoci. Zapewniają idealne krycie oraz długotrwały kolor.