Tonik do włosów Hair Tonic 60ml

Tonik do włosów Hair Tonic 60 ml Zobacz większe

Rejuville

Hair Tonic polecany jest dla osób ze skłonnością do łysienia. Skutecznie zapobiega wypadaniu włosów, odwraca skutki przerzedzania się włosów i łysienia (60% skuteczności). Tonik do włosów zawiera wysoko skoncentrowaną mieszankę ziół orientalnych: miłorząb japoński i piołun, kilka czynnych substancji biochemicznych, inhibitor męskiego hormonu, wzmacniacz penetracji skóry głowy.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Więcej informacji

Tonik Hair Tonic skutecznie zapobiega wypadaniu włosów oraz odwraca skutki przerzedzania się włosów i łysienia (60% skuteczności). Polecany jest dla osób ze skłonnością do łysienia. Tonik do włosów zawiera wysoko skoncentrowaną mieszankę ziół orientalnych: miłorząb japoński i piołun. W jego składzie występuje również kilka czynnych substancji biochemicznych, inhibitor męskiego hormonu oraz wzmacniacz penetracji skóry głowy. To rozbudowane podejście jest niezwykle skuteczne w odbudowie włosów.

Stosowanie: używać codziennie wieczorem i/lub rano. Napełnić plastikową strzykawkę i zaaplikować na skórę głowy, w miejscach objętych wypadaniem włosów bądź łysieniem. Używać sprayu na większe powierzchnie. Po aplikacji, wmasować delikatnie w skórę opuszkami palców używając załączonych gumek ochronnych. Pozostawić na minimum 6 godzin. Nie aplikować na włosy. Efekty widoczne po 2-3 miesiącach, w zależności od kondycji mieszków włosowych. Stosować do momentu osiągnięcia pożądanego efektu. W celu uzupełnienia kuracji używać Rejuville Hair Shampoo i Hair Conditioner. Po zakończeniu kuracji, dla podtrzymania efektów stosować rewitalizer do włosów Rejuvillle Maintenance.

Kraj pochodzenia: USA.

Inne produkty z tej kategorii

  • Producent: Rejuville

    Rewitalizer do włosów Maintenance polecany jest dla osób ze skłonnością do wypadania włosów, profilaktycznie przed wystąpieniem łysienia, po zaobserwowaniu przerzedzania się włosów lub po kuracji tonikiem Rejuville Hair Tonic. Zawiera mieszankę ziół orientalnych: miłorząb japoński i piołun, kilka czynnych substancji biochemicznych, inhibitor męskiego...

  • Producent: Rejuville

    Rewitalizer do włosów Hair Revitalizer to produkt stworzony z myślą o mężczyznach. Odżywka wspomaga wzrost włosów na brodzie, klatce piersiowej i innych częściach ciała. Zawiera czynne substancje: ekstrakt z żeń-szenia, ekstrakt z miłorzębu oraz biotynę. Ponadto wzbogaca kolor włosów i nadaje im piękny połysk. Widoczne efekty już po dwóch tygodniach...