Żel zmiękczający naskórek do pedicure medycznego 500ml

Żel zmiękczający naskórek do pedicure medycznego 500ml Zobacz większe

Podopharm

9034

Żel zmiękczający naskórek przeznaczony jest do miejscowego zmiękczenia zrogowaceń, modzeli i nagniotków na stopach przed zabiegiem pedicure medycznym. Polecany dla diabetyków. Zawiera mocznik (25%) i glicerynę, które efektywnie zmiękczają. Dodatkowo żel wzbogacony jest w prebiotyk biolin, który utrzymuje naturalną równowagę skóry oraz szałwię lekarską wykazującą działanie tonizujące, odświeżające.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Żel zmiękczający naskórek zawiera mocznik (25%) i glicerynę, które efektywnie zmiękczają i przygotowują do kolejnego etapu zabiegu. Dodatkowo żel wzbogacony jest w prebiotyk biolin, który utrzymuje naturalną równowagę skóry oraz szałwię lekarską wykazującą działanie tonizujące i odświeżające. Preparat przeznaczony jest do miejscowego zmiękczenia zrogowaceń, modzeli i nagniotków na stopach. Do stosowania przed zabiegiem pedicure medycznym. Polecany dla diabetyków.

Stosowanie: preparat nanieść na miejsce objęte zabiegiem. Czas aplikacji jest uzależniony od stopnia zrogowacenia i na ogół wynosi od 3 do 5 minut. Następnie zrogowacenie należy usunąć za pomocą skalpela lub frezarki. Na zakończenie zabiegu zaleca się umyć stopy ciepłą wodą i zaaplikować odpowiedni krem.

Produkt przebadany dermatologicznie.

Inne produkty z tej kategorii