Żel zmiękczający naskórek do pedicure medycznego 500ml

Żel zmiękczający naskórek do pedicure medycznego 500ml Zobacz większe

Podopharm

Żel zmiękczający naskórek przeznaczony jest do miejscowego zmiękczenia zrogowaceń, modzeli i nagniotków na stopach przed zabiegiem pedicure medycznym. Polecany dla diabetyków. Zawiera mocznik (25%) i glicerynę, które efektywnie zmiękczają. Dodatkowo żel wzbogacony jest w prebiotyk biolin, który utrzymuje naturalną równowagę skóry oraz szałwię lekarską wykazującą działanie tonizujące, odświeżające.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Więcej informacji

Żel zmiękczający naskórek zawiera mocznik (25%) i glicerynę, które efektywnie zmiękczają i przygotowują do kolejnego etapu zabiegu. Dodatkowo żel wzbogacony jest w prebiotyk biolin, który utrzymuje naturalną równowagę skóry oraz szałwię lekarską wykazującą działanie tonizujące i odświeżające. Preparat przeznaczony jest do miejscowego zmiękczenia zrogowaceń, modzeli i nagniotków na stopach. Do stosowania przed zabiegiem pedicure medycznym. Polecany dla diabetyków.

Stosowanie: preparat nanieść na miejsce objęte zabiegiem. Czas aplikacji jest uzależniony od stopnia zrogowacenia i na ogół wynosi od 3 do 5 minut. Następnie zrogowacenie należy usunąć za pomocą skalpela lub frezarki. Na zakończenie zabiegu zaleca się umyć stopy ciepłą wodą i zaaplikować odpowiedni krem.

Produkt przebadany dermatologicznie.

Inne produkty z tej kategorii