Kuracja złuszczająco - regenerująca na stopy

Kuracja złuszczająco - regenerująca na stopy Zobacz większe

Magic Foot

9138

Dla osób z problemem zrogowaciałego, suchego naskórka, stwardniałymi odciskami oraz uporczywymi, małymi nagniotkami.
Magic Foot Peel zawiera aktywny kompleks na bazie kwasów owocowych, który złuszcza nadmiernie zrogowaciały naskórek oraz wspomaga odnowę i wygładzenie skóry stóp.

Więcej szczegółów

50,00 zł

1 x
Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Dla osób z problemem zrogowaciałego, suchego naskórka, stwardniałymi odciskami oraz uporczywymi, małymi nagniotkami.
Magic Foot Peel zawiera aktywny kompleks na bazie kwasów owocowych, który złuszcza nadmiernie zrogowaciały naskórek oraz wspomaga odnowę i wygładzenie skóry stóp. Kwasy powodują regulację cyklu złuszczania naskórka - dzięki czemu skóra nie domaga się tak częstego usuwania warstwy rogowej. Zastosowanie kuracji zapewnia gładką, elastyczną, zdrową skórę stóp.
Stosowanie: nałożyć produkt na stopy jak skarpety, tak, aby produkt był dopasowany do stopy. Dodatkowo nałożyć skarpety w celu utrzymania komfortu i ciepła. Produkt pozostawić na stopach 90 - 120 min., a następnie zdjąć folię zabezpieczającą i usunąć pozostałości produktu ciepłą wodą.
Uwaga! Przez pierwsze trzy dni po zabiegu skóra jest przesuszona i szorstka (nie należy wspomagać dodatkowo złuszczania, nie stosować tarek, pumeksów itp.). Od 3 do 7 dnia po aplikacji dochodzi do widocznego złuszczenia pogrubionej i zrogowaciałej skóry.
Nie stosować u pacjentów: z niedoborem G6PG (niedokrwistość), w ciąży, zespołem Rey’a, uczulonych na salicylany, chorych na cukrzycę.

Inne produkty z tej kategorii