Żel zmiękczający zrogowacenia PodoCall Therapy 200g

Żel głęboko zmiękczający zrogowacenia 200g Zobacz większe

Bielenda

14551

Żel intensywnie zmiękczający zrogowacenia z linii PodoCall Therapy polecany jest na callusy, do zrogowaciałej skóry stóp wymagającej intensywnej regeneracji, odbudowy i nawilżenia. W swoim składzie zawiera między innymi kwas mlekowy i kwas salicylowy. Preparat przygotowuje skórę do mechanicznego usunięcia zrogowaceń, silnie zmiękcza zrogowacenia, idealnie wygładza skórę stóp.

Więcej szczegółów

49,00 zł

1 x
Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Żel na zrogowacenia PodoCall Therapy przygotowuje skórę do mechanicznego usunięcia zrogowaceń. Polecany jest na callusy, do zrogowaciałej skóry stóp wymagającej intensywnej regeneracji, odbudowy i nawilżenia. Preparat silnie zmiękcza zrogowacenia, idealnie wygładza skórę stóp.

Składniki aktywne: wodorotlenek potasu (KOH), kwas mlekowy, kwas salicylowy.

PodoCALL THERAPY to profesjonalny zabieg z serii Med Technology*, mający na celu zdrowie i piękno stóp z jednoczesnym odprężeniem całego organizmu. Przy pomocy preparatów o bogatej koncentracji składników aktywnych: wodorotlenku potasu, mocznika i chlorku magnezu, ekspresowo zmiękcza zrogowacenia - ukierunkowane działanie bez intensywnego złuszczania.
*Seria Med Technology to najbardziej zaawansowana grupa zabiegów. To realna alternatywa dla inwazyjnych rozwiązań estetycznych. Są tu innowacyjne, wyselekcjonowane składniki aktywne, nowoczesne procedury i spektakularne efekty. Stanowią one top oferty Bielenda.

Inne produkty z tej kategorii