Primer bezkwasowy UV Bonder 14ml

Primer bezkwasowy UV Bonder 14ml Zobacz większe

IBD

Bezkwasowy primer do stosowania na naturalne paznokcie. Zaprojektowany tak, aby zmaksymalizować przyczepność masy żelowej do naturalnej płytki paznokcia. Zalecany jako pierwsza, podkładowa warstwa przed nałożeniem żelu IBD. Bonder należy utwardzić w lampie UV.

Więcej szczegółów

59,00 zł

Więcej informacji

Primer bezkwasowy do stosowania na naturalne paznokcie. Zalecany jako pierwsza, podkładowa warstwa przed nałożeniem żelu IBD. Zaprojektowany tak, aby zmaksymalizować przyczepność masy żelowej do naturalnej płytki paznokcia. Bonder należy utwardzić w lampie UV.

Zalecany czas utwardzania w lampie UV to 1 minuta.

Inne produkty z tej kategorii

 • Elarto

  Bezkwasowy primer w butelce z pędzelkiem ułatwiającym aplikację. Zwiększa przyczepność lakierożeli, żeli miękkich i twardych oraz akrylu. Łagodny dla płytki paznokciowej, szczególnie cienkiej i zniszczonej. Działa jak taśma dwustronna zapewniając doskonałą przyczepność. Pozostawia lepką warstwę, której nie należy przecierać!

  39,00 zł
 • Elarto

  Silny, kwasowy primer zwiększający przyczepność nakładanej masy na naturalny paznokieć. Przeznaczony do stosowania ze wszystkimi systemami stylizacji paznokci. Idealny do stosowania na twz. "trudnych paznokciach", na których nic się nie trzyma.

  29,00 zł
 • Elarto

  Wygodny w użyciu primer kwasowy w pisaku. Uniemożliwia zalanie skórek. Preparat zwiększa przyczepność masy żelowej oraz akrylowej na naturalnej płytce.

  14,90 zł
 • Cuccio Naturale

  Primer bezkwasowy w butelce z pędzelkiem. Zwiększa przyczepność żeli hybrydowych oraz przedłuża ich trwałość.

  39,00 zł