Puder akrylowy bezbarwny Acrylic Powder Clear 35g

Puder akrylowy bezbarwny 35g Zobacz większe

Elarto

Bezbarwny proszek akrylowy charakteryzujący się doskonałą przyczepnością do płytki paznokcia oraz dużą elastycznością. Bardzo łatwy w opracowaniu, szybko się piłuje, doskonale rozkłada się na płytce, formie i tipsie. Puder bezbarwny idealny jest nie tylko do budowania paznokci, ale również do tworzenia wspaniałych wzorów 3D. Acrylic Powder Clear to produkt o uniwersalnym czasie schnięcia.

Więcej szczegółów

49,00 zł

Więcej informacji

Puder bezbarwny jest idealny nie tylko do budowania paznokci, ale również do tworzenia wspaniałych wzorów 3D. Akryl charakteryzujący się dużą elastycznością oraz doskonałą przyczepnością do naturalnej płytki. Miałki i plastyczny puder, niezwykle łatwy w opracowaniu, pięknie rozkłada się na płytce. Idealny do pracy na formie i na tipsie. Ma uniwersalny czas schnięcia (akryl średnioschnący).
System elarto Acrylic Powder umożliwia wymodelowanie perfekcyjnych paznokci o śnieżnobiałym french'u i mistrzowsko wygiętym tunelu.

Inne produkty z tej kategorii

 • Producent: Star Nail

  Żel bezbarwny do łączenia z Acrygel'em pudrem bezbarwnym. Akrygel to metoda combo, która łączy dwie techniki pracy: żelową oraz akrylową. Nadaje się do przedłużeń na tipsie i na formie. Przedłużone paznokcie są twarde jak akryl, jednocześnie zachowując elastyczność żelu.

  119,00 zł
 • Producent: Star Nail

  Puder bezbarwny do łączenia z Acrygel'em żelem bezbarwnym. Akrygel to metoda combo, która łączy dwie techniki pracy: żelową oraz akrylową. Nadaje się do przedłużeń na tipsie i na formie. Przedłużone paznokcie są twarde jak akryl, jednocześnie zachowując elastyczność żelu.

  59,00 zł
 • Producent: Elarto

  Proszek akrylowy o pojemności 5 g, w przeźroczystym kolorze. Idealny do budowania paznokci oraz tworzenia wspaniałych wzorów - również 3D. Charakteryzuje się dużą elastycznością oraz doskonałą przyczepnością do naturalnej płytki. Idealny do pracy na tipsie, na formie oraz do wykonywania zdobień. Produkt o uniwersalnym czasie schnięcia (akryl średnio...

  13,00 zł
 • Producent: Star Nail

  Puder wolnoschnący. W połączeniu z liquidem Performance pozwala zbudować mocne paznokcie.

  79,00 zł