Puder akrylowy śnieżnobiały Acrylic Powder White 35g

Puder akrylowy śnieżnobiały Acrylic Powder White 35g Zobacz większe

Elarto

Puder akrylowy biały - Acrylic Powder White 5 g. Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do naturalnej płytki, ma uniwersalny czas schnięcia (średnioschnący), co znacznie ułatwia pracę. Puder ekstra kredowy, idealny zarówno do stylizacji paznokci typu french jak i innych zdobień.

Więcej szczegółów

49,00 zł

Więcej informacji

Akryl charakteryzujący się dużą elastycznością, doskonałą przyczepnością do naturalnej płytki, o uniwersalnym czasie schnięcia (średnioschnący). Nie rozpływa się na paznokciu i nie zastyga szybko, charakteryzuje się dużą elastycznością. Dokładnie rozkłada się na płytce, bez smug i nierówności. Acrylic Powder System umożliwia wymodelowanie perfekcyjnych paznokci o śnieżnobiałym french'u i mistrzowsko wygiętym tunelu.
Puder ekstra kredowy, idealny zarówno do french'u jak i innych zdobień.

Inne produkty z tej kategorii

 • Producent: Star Nail

  Żel kredowo biały do łączenia z Acrygel'em pudrem białym. Akrygel to metoda combo, która łączy dwie techniki pracy: żelową oraz akrylową. Nadaje się do przedłużeń na tipsie i na formie. Przedłużone paznokcie są twarde jak akryl, jednocześnie zachowując elastyczność żelu.

  119,00 zł
 • Producent: Star Nail

  Puder kredowo biały do łączenia z Acrygel'em żelem białym. Akrygel to metoda combo, która łączy dwie techniki pracy: żelową oraz akrylową. Nadaje się do przedłużeń na tipsie i na formie. Przedłużone paznokcie są twarde jak akryl, jednocześnie zachowując elastyczność żelu.

  59,00 zł
 • Producent: Elarto

  Śnieżnobiały proszek akrylowy o pojemności 5 g. Kredowa biel gwarantuje perfekcyjną końcówkę french oraz wspaniałe zdobienia w stylu Sugar Effect, wzory cieniowane, przestrzenne 3D. Akryl idealny do pracy na tipsie oraz na formie. Charakteryzuje się dużą elastycznością i doskonałą przyczepnością do naturalnej płytki. Akryl średnio schnący.

  13,00 zł
 • Producent: Star Nail

  Puder śnieżnobiały, wolnoschnący. W połączeniu z liquidem Performance pozwala zbudować mocne paznokcie.

  79,00 zł