Puder akrylowy różowy naturalny Acrylic Powder Natural Pink 5g

Puder akrylowy różowy naturalny Acrylic Powder Natural Pink 5g Zobacz większe

Elarto

Proszek akrylowy o pojemności 5 g, w naturalnie różowym kolorze. Idealny do pracy na tipsie, na formie, budowania paznokci oraz tworzenia wspaniałych wzorów. Rekomendowany do stylizacji w stylu french - nadaje płytce naturalny, zdrowy odcień dając efekt naturalnych paznokci. Charakteryzuje się dużą elastycznością i doskonałą przyczepnością do naturalnej płytki. Akryl średnio schnący.

Więcej szczegółów

13,00 zł

Więcej informacji

Różowy puder o pojemności 5 g i naturalnym odcieniu. Idealny do budowania paznokci na tipsie oraz formie, tworzenia wspaniałych wzorów np. Sugar Effect, przestrzennych 3D. Rekomendowany do stylizacji w stylu french - nadaje płytce naturalny, zdrowy odcień dając efekt naturalnych paznokci.
Akryl charakteryzujący się dużą elastycznością, doskonałą przyczepnością do naturalnej płytki, o uniwersalnym czasie schnięcia (średnio schnący). Miałki i plastyczny puder, niezwykle łatwy w opracowaniu, pięknie rozkłada się na płytce. Idealny do pracy na formie i na tipsie.
Acrylic Powder System od elarto umożliwia wymodelowanie perfekcyjnych paznokci o śnieżnobiałym french'u i mistrzowsko wygiętym tunelu.

Inne produkty z tej kategorii

 • Producent: Star Nail

  Żel różowy do łączenia z Acrygel'em pudrem różowym. Akrygel to metoda combo, która łączy dwie techniki pracy: żelową oraz akrylową. Nadaje się do przedłużeń na tipsie i na formie. Przedłużone paznokcie są twarde jak akryl, jednocześnie zachowując elastyczność żelu.

  119,00 zł
 • Producent: Star Nail

  Puder różowy do łączenia z Acrygel'em żelem różowym. Akrygel to metoda combo, która łączy dwie techniki pracy: żelową oraz akrylową. Nadaje się do przedłużeń na tipsie i na formie. Przedłużone paznokcie są twarde jak akryl, jednocześnie zachowując elastyczność żelu.

  59,00 zł
 • Producent: Star Nail

  Puder wolnoschnący, nadaje płyce zdrowy, różowy odcień. W połączeniu z liquidem Performance pozwala zbudować mocne paznokcie.

  79,00 zł