Fizelina do rekonstrukcji paznokci Zellstoffmull 20mmx4m 10szt

Fizelina do rekonstrukcji paznokci Zellstoffmull 20mmx4m 10szt Zobacz większe

Gehwol

0818

Fizelina - miękki materiał opatrunkowy o szerokości 20 milimetrów. Idealna do kształtowania wraz z masą rekonstrukcyjną w protezę płytki paznokciowej. Pojedyncze paski doskonale sprawdzają się również przy tamponowaniu wału paznokciowego - także w stanach zapalnych. W opakowaniu 10 rolek fizeliny, każda o szerokości 20 milimetrów i długości 4 metrów.

Więcej szczegółów

Produkt chwilowo niedostępny, oczekujemy na dostawę.

21,27 zł

Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Fizelina o szerokości 20 milimetrów. Idealna do kształtowania wraz z masą rekonstrukcyjną w protezę płytki paznokciowej. Pojedyncze paski doskonale sprawdzają się również przy tamponowaniu wału paznokciowego, także w stanach zapalnych. Miękki materiał opatrunkowy nieodzowny jest podczas rekonstrukcji płytki paznokcia zniszczonej np. przez grzybicę.
W opakowaniu 10 rolek o wymiarach: 20 mm x 4 m.

Inne produkty z tej kategorii

 • Płyn odtłuszczający Nail repair Cleaner 150ml

  Gehwol

  Płyn odtłuszczający Nail repair Cleaner wykorzystywany jest do oczyszczania płytek paznokciowych przed zabiegiem rekonstrukcji płytki paznokciowej.

  32,32 zł
 • Żel do rekonstrukcji paznokci Nail Repair Gel Klar (clear) 5ml

  Gehwol

  Bezbarwny żel światłoutwardzalny (UV) Nail Repair Gel Klar z climbazolem. Przeznaczony jest do rekonstrukcji zniszczonych płytek paznokciowych u rąk i stóp. Idealny do pielęgnacji paznokci uszkodzonych, szorstkich, porysowanych. Przez dobre dopasowanie do naturalnego paznokcia, żel wygląda bardzo estetycznie.

  57,07 zł
 • Żel do rekonstrukcji paznokci Nail Repair Gel Rosa (pink) 5ml

  Gehwol

  Różowy żel światłoutwardzalny (UV) Nail Repair Gel Rosar z climbazolem. Przeznaczony jest do rekonstrukcji zniszczonych płytek paznokciowych u rąk i stóp. Idealny do pielęgnacji paznokci uszkodzonych, szorstkich, porysowanych. Przez dobre dopasowanie do naturalnego paznokcia, żel wygląda bardzo estetycznie.

  57,07 zł
 • Żel do rekonstrukcji paznokci Nail Repair Gel Opal (opal) 5ml

  Gehwol

  Bezbarwny, opalizujący żel światłoutwardzalny (UV) Nail Repair Gel Opal z climbazolem. Przeznaczony jest do rekonstrukcji zniszczonych płytek paznokciowych u rąk i stóp. Idealny do pielęgnacji paznokci uszkodzonych, szorstkich, porysowanych. Przez dobre dopasowanie do naturalnego paznokcia, żel wygląda bardzo estetycznie.

  57,07 zł
 • Masa do rekonstrukcji paznokci Nagelmasse 15ml

  Gehwol

  Masa Nagelmasse służy do naprawy i rekonstrukcji paznokci u rąk i stóp. Używana przy wrastających paznokciach, przy paznokciach popękanych i łamliwych. Zawiera clotrimazol. Nadaje się do odbudowy paznokci zniszczonych przez grzybicę i urazy mechaniczne. Masa schnie pod wpływem powietrza. Chroni przed nawrotem grzybicy. Można ją nakładać na skórę i na...

  45,90 zł
 • Fizelina do rekonstrukcji paznokci Zellstoffmull 14mmx10m 1szt

  Gehwol

  Miękki materiał opatrunkowy o szerokości 14 milimetrów. Fizelina idealna jest do kształtowania wraz z masą rekonstrukcyjną w protezę płytki paznokciowej. Pojedyncze paski doskonale sprawdzają się również przy tamponowaniu wału paznokciowego - także w stanach zapalnych. W opakowaniu 1 rolka fizeliny o szerokości 14 milimetrów i długości 10 metrów.

  9,00 zł
 • Fizelina do rekonstrukcji paznokci Zellstoffmull 14mmx10m 10szt

  Gehwol

  Fizelina - miękki materiał opatrunkowy o szerokości 14 milimetrów. Idealna do kształtowania wraz z masą rekonstrukcyjną w protezę płytki paznokciowej. Pojedyncze paski doskonale sprawdzają się również przy tamponowaniu wału paznokciowego - także w stanach zapalnych. W opakowaniu 10 rolek fizeliny, każda o szerokości 14 milimetrów i długości 10 metrów.

  40,59 zł
 • Puder akrylowy ze srebrem Arkada 10g

  Podoland

  Puder akrylowy stanowi element korekcji wrastających paznokci Metodą Arkady. Zawiera cząsteczki srebra mineralnego o działaniu bakteriobójczym. Receptura akrylu, który po spolimeryzowaniu wykazuje działanie przeciwbakteryjne i antygrzybiczne, została specjalnie opracowana. Można stosować go do wypełnień i rekonstrukcji płytki u dłoni oraz do wypełniania...

  52,00 zł