Rzęsy jedwabne kolorowe C 9x0,15 4500szt

Rzęsy jedwabne kolorowe C 9x0,15 4500 szt. Zobacz większe

Long Lashes

Wielokolorowe rzęsy jedwabne (niebieskie, zielone, fioletowe, brązowe, czerwone, różowe, pomarańczowe, żółte, beżowe, ciemnoszare) o skręcie C, długości 9 mm i grubości 0,15 mm. Wykonane z protein jedwabiu pochodzenia naturalnego. Delikatniejsze i bardziej naturalne niż syntetyczne, najbardziej zbliżone do właściwości naturalnego włosa. Umocowane w rzędach na samoprzylepnych taśmach.

Więcej szczegółów

79,00 zł

Więcej informacji

Kolorowe rzęsy jedwabne o skręcie C, długości 9 mm i grubości 0,15 mm. Wykonane z protein jedwabiu pochodzenia naturalnego. Elastyczne, delikatniejsze i bardziej naturalne niż syntetyczne, najbardziej zbliżone do właściwości naturalnego włosa. Zwężają się od podstawy do nasady, idealnie przylegają do naturalnej rzęsy. Odpowiednio dobrany skręt, długość i grubość pozwalają osiągnąć bardzo naturalny efekt. Przedłużone rzęsy nie obciążają naturalnych, są wodoodporne, wyglądają i zachowują się jak prawdziwe. Rzęsy nie przeszkadzają w codziennych czynnościach: pływaniu, kąpieli, uprawianiu sportu etc., trzymają skręt, nie odkształcają się.
Rzęsy umocowane w rzędach na samoprzylepnych taśmach, łatwe w aplikacji. Można ściągać je pojedynczo lub całymi liniami.
Rzęsy w kolorach: niebieskie, zielone, fioletowe, brązowe, czerwone, różowe, pomarańczowe, żółte, beżowe, ciemnoszare.
C - lekko podkręcone (najbardziej popularne, wyglądają naturalnie, są zalotnie podkręcone).
Długość: 9 mm.
Grubość: 0,15 mm - średnie.
Opakowanie: około 4500 szt. / 16 linii.