Ściereczka / ręcznik z włókniny w płatach 50x70cm 50szt

Ściereczki z włókniny w płatach 50 szt 50 cm x 70 cm Zobacz większe

Pozostali

Włókninowe ściereczki w płatach o wymiarach 50 cm x 70 cm. Gęsto tkane, świetnie wchłaniają wodę. Bardzo miękkie, przyjazne dla skóry. Używane jako ręcznik przy zabiegu pedicure, w kosmetyce do demakijażu przed zabiegiem kosmetycznym i delikatnego zmywania masek ze skóry, we fryzjerstwie jako ręcznik. Zaletą ściereczek jest fakt, iż można je wyżymać i użyć po raz kolejny podczas jednego zabiegu.

Więcej szczegółów

29,00 zł

Więcej informacji

Ściereczki włókninowe w płatach o wymiarach 50 cm x 70 cm. Gęsto tkane, wykonane z białej, chłonnej włókniny. Bardzo miękkie i przyjazne dla skóry. Używane jako ręcznik przy zabiegu pedicure. W kosmetyce używane do demakijażu przed zabiegiem kosmetycznym oraz delikatnego zmywania masek ze skóry. Zaletą ściereczek jest fakt, iż można je wyżymać i użyć po raz kolejny podczas jednego zabiegu, dzięki czemu idealnie sprawdzają się podczas ścierania z ciała błota i alg. Świetnie sprawdzają się również jako ręcznik we fryzjerstwie, gdyż bardzo dobrze wchłaniają wodę.

Inne produkty z tej kategorii

 • Producent: Pozostali

  Myjka wykonana z grubej, gęsto tkanej, chłonnej włókniny. Miękka, bardzo delikatna, zapewnia łagodne i skuteczne oczyszczenie skóry. Używana do demakijażu, zmywania masek, błota oraz alg. Rękawice włókninowe idealnie sprawdzają się w gabinetach gdzie wykonywane są zabiegi na kosmetykach wymagających spłukania wodą, a w lokalu nie ma dostępu do natrysku.

  9,00 zł
 • Producent: Pozostali

  Ściereczki włókninowe na rolce o szerokości 10 cm, długości 50 mb, z perforacją. Bardzo miękkie i przyjazne dla skóry. Wykonane z białej, chłonnej, drobno tkanej włókniny. W kosmetyce używane do demakijażu przed zabiegiem kosmetycznym. Zaletą ściereczek jest fakt, iż można je wyżymać i użyć po raz kolejny podczas jednego zabiegu.

  19,90 zł
 • Producent: Pozostali

  Gęsto tkane ściereczki włókninowe na rolce, o szerokości 10 cm, długości 50 mb, z perforacją. Bardzo delikatne i miękkie, przyjazne dla skóry. Białe, chłonne, używane do demakijażu przed zabiegiem kosmetycznym. Nie podrażnią najbardziej wrażliwej skóry.

  9,00 zł
 • Producent: Pozostali

  Bardzo miękkie i przyjazne dla skóry ściereczki na rolce o szerokości 30 cm, długości 50 mb, z perforacją. Wykonane z białej, chłonnej i drobno tkanej włókniny. Używane jako ręcznik przy zabiegu pedicure, w kosmetyce do demakijażu przed zabiegiem kosmetycznym, we fryzjerstwie. Zaletą ściereczek jest fakt, iż można je wyżymać i użyć po raz kolejny podczas...

  43,00 zł
 • Producent: Pozostali

  Włókninowe ściereczki w płatach o wymiarach 30 cm x 40 cm. Gęsto tkane, świetnie wchłaniają wodę. Bardzo miękkie, przyjazne dla skóry. Używane jako ręcznik przy zabiegu pedicure, w kosmetyce do demakijażu przed zabiegiem kosmetycznym i delikatnego zmywania masek ze skóry, we fryzjerstwie jako ręcznik. Zaletą ściereczek jest fakt, iż można je wyżymać i...

  11,00 zł
 • Producent: Pedicare

  Ściereczki w płatach o wymiarach 40 cm x 70 cm firmy Pedicare. Białe, jednorazowe, celulozowo - włókninowe. Charakteryzują się wytrzymałością oraz bardzo dobrą chłonnością. Są miękkie i przyjazne dla skóry. Nie pozostawiają włókien. Idealne do zastosowania podczas wszystkich zabiegów pielęgnacyjnych stóp, używane jako ręcznik kosmetyczny przy zabiegu...

  26,00 zł