Świeca zapachowa Sparkling Cinnamon 623g

Świeca zapachowa Sparkling Cinnamon 623g Zobacz większe

Yankee Candle

Świeca w dekoracyjnym słoju o aromatycznym zapachu. Sparkling Cinnamon to idealny zapach dla miłośników korzennych przypraw. Świeca łączy w sobie nuty rozgrzewającego cynamonu z domieszką aromatycznych goździków.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Więcej informacji

Aromatyczna świeca Yankee Candle w eleganckim słoiku. Sparkling Cinnamon to idealny zapach dla miłośników korzennych przypraw. Świeca łączy w sobie nuty rozgrzewającego cynamonu z domieszką aromatycznych goździków. Już po chwili wypełni cały Twój salon kosmetyczny pięknym, aromatycznym zapachem. Produkty Yankee Candle wyróżnia nie tylko najwyższa jakość wosku i olejków zapachowych, ale także o knot, którego grubość pozwana na wypalenie się całej świecy.

Czas palenia: 110 - 150 h.

Nasza hurtownia kosmetyczna oferuje również inne zapachy i rozmiary świec oraz woski zapachowe.

Produkty powiązane

 • Producent: Yankee Candle

  Aromatyczna świeca w eleganckim słoiku. Wypełnia pomieszczenie pięknym zapachem. Cinnamon Stick to pachnąca tajemnicą, mieszanka aromatów cynamonu i goździków. Czas palenia: 110-150 h

 • Producent: Yankee Candle

  Wosk zapachowy, który pod wpływem temperatury wydziela intensywny aromat, wyczuwalny aż przez 8 godzin. Wystarczy umieścić go w kominku ceramicznym i rozgrzać. Już po chwili pomieszczenie wypełni się pięknym zapachem. Cinnamon Stick to pachnąca tajemnicą, mieszanka aromatów cynamonu i goździków. 

  8,49 zł
  Produkt chwilowo niedostępny,
  oczekujemy na dostawę.
 • Producent: Yankee Candle

  Aromatyczna świeca w eleganckim słoiku. Wypełnia pomieszczenie pięknym zapachem. Spiced Orange to zapach soczystych i słodkich pomarańczy przyprawionych aromatycznym imbirem i korzennymi goździkami. Czas palenia: 25-40 h

 • Producent: Yankee Candle

  Wosk zapachowy, który pod wpływem temperatury wydziela intensywny aromat, wyczuwalny aż przez 8 godzin. Wystarczy umieścić go w kominku ceramicznym i rozgrzać. Już po chwili pomieszczenie wypełni się pięknym zapachem. Spiced Orange to duża dawka słońca zamknięta w olejku pozyskanym z dojrzałych pomarańczy oraz orientalnego imbiru. 

  8,49 zł
  Produkt chwilowo niedostępny,
  oczekujemy na dostawę.

Inne produkty z tej kategorii