Świeca zapachowa Berry Trifle 623g

Świeca zapachowa Berry Trifle 623g Zobacz większe

Yankee Candle

Świeca Berry Trifle od firmy Yankee Candle to pikantny i ostry zapach przepysznych, świeżych malin położony na białej pierzynce miękkiego, waniliowego kremu. Wspaniale aromatyczna świeca w eleganckim słoiku wypełni pomieszczenie pięknym zapachem przez 110-150 godzin.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Więcej informacji

Świeca Berry Trifle w szklanym słoju to harmonia idealnie połączonych ze sobą zapachów i aromatów. Idealna dla osób szukających chwili relaksu. Czas palenia 110-150 godzin.

Jak powstała firma Yankee Candle?
Boże Narodzenie 1969... 17-letni Mike Kittredge, zbyt ubogi, aby kupić swojej matce prezent, stopił kredki aby zrobić z nich świecę. Sąsiadka zauważywszy to, przekonała Mike'a aby sprzedał jej ten własnoręczny wyrób. Z tą małą pomocą, Mike kupił wystarczającą ilość wosku, aby stworzyć dwie świece - jedną dla jego mamy, drugą - na sprzedaż... Tak zaczęła się wielka przygoda Yankee Candle. Dzisiaj siedziba Yankee Candle znajduje się w Stanach Zjednoczonych w South Deerfield w Massachusetts i zatrudnia około 5,500 pracowników. Produkuje ponad 150 zapachów. Do produkcji świec i wosków Yankee Candle używane są doskonałej jakości materiały: najlepsze woski, szkła, wysoko oczyszczona parafina, olejki zapachowe, a wszystko specjalnie dobierane dla uzyskania optymalnego efektu.

Co mówią o marce właściciele?
"Mamy największy na świecie wybór świec zapachowych. Oprócz znanej linii zapachów Housewarmer, dostarczamy również szeroki asortyment sezonowych oraz specjalnych świec, produkty zapachowe do domu, odświeżacze samochodowe oraz akcesoria do świec. Wrażliwość na potrzeby klienta i wielka pasja napędzają nas do ciągłych poszukiwań . A kiedy wyselekcjonujemy już właściwe nuty zapachowe, naszym produktom zapewniamy jakość, która jest unikatowa na skalę światową. Nasi klienci wiedzą o tym i dlatego dzielą z nami tę wielką pasję."

Inne produkty z tej kategorii