Terminarz do zapisywania wizyt klientów 40 kartek

Terminarz do zapisywania wizyt klientów 40 kartek Zobacz większe

Elarto

Terminarz w formie daily plannera oprawiony w wygodny w użyciu grzbiet druciany. Elegancki, ze sztywną okładką, z kartkami zdobionymi w kwiatowy wzór (nie zasłaniający miejsca na zapisy). Ze względu na format A4, daty do samodzielnego uzupełnienia, czytelny podział godzinowy od 8.00 do 20.30, podział na 4 stanowiska pracy na jednej stronie, terminarz jest bardzo uniwersalny w użyciu.

Więcej szczegółów

25,00 zł

Więcej informacji

Terminarz do zapisywania wizyt klientów o nowoczesnym, eleganckim designie. Zaprojektowany tak, aby ułatwić organizację pracy stylistom paznokci, wizażystom, fryzjerom, masażystom, kosmetyczkom, podologom, pracownikom i właścicielom firm zarówno jedno- jak i wieloosobowych. Przemyślana struktura wnętrza w formie daily plannera pozwoli na perfekcyjne zorganizowanie dnia.
Terminarz składa się z 40 kartek (80 stron) i sztywnej okładki, oprawionej w estetyczny i niezwykle wygodny w użyciu grzbiet druciany, który umożliwia swobodne posługiwanie się kalendarzem (obrót oprawianych kartek o 360 stopni). Każda kartka ozdobiona została – nie zasłaniającym miejsca na zapisy – kwiatowym wzorem. Terminarz jest bardzo uniwersalny w użyciu ze względu na:
- format A4,
- daty do samodzielnego uzupełnienia,
- czytelny podział godzinowy – zapisy od 8.00 do 20.30 (co 30 minut),
- podział na 4 stanowiska pracy na jednej stronie.
Dodatkowo na wewnętrznej stronie okładki kalendarz na rok 2014, 2015, 2016 oraz 2017.

Inne produkty z tej kategorii

  • Producent: Elarto

    Elegancki terminarz w formie daily plannera, ze sztywną okładką, oprawiony w wygodny w użyciu grzbiet druciany. Każda kartka ozdobiona kwiatowym wzorem (nie zasłaniającym miejsca na zapisy). Ze względu na format A4, daty do samodzielnego uzupełnienia, czytelny podział godzinowy od 8.00 do 20.30, podział na 4 stanowiska pracy na jednej stronie, terminarz...

    35,00 zł
  • Producent: Elarto

    Elegancki i bardzo funkcjonalny bloczek z kartkami do zapisywania wizyt klienta, z miejscem do samodzielnego uzupełnienia aż na trzy kolejne wizyty. Bloczek z kartkami zdobionymi w kwiatowy wzór (nie zasłaniający miejsca na zapisy), wielkości wizytówki, które z łatwością można schować do portfela. Kartki sztywne, z miejscem na wpisanie daty, godziny oraz...

    5,00 zł