Żel nawierzchniowy matowy Top Elastic Matte 15ml

Żel nawierzchniowy matowy Top Elastic Matte 15ml Zobacz większe

Elarto

Hybrydowy żel bezbarwny matowy, o satynowym efekcie. Łatwy w aplikacji, nie ściąga się i nie kurczy. Pozostawia paznokcie gładkie i bez smug. Rzadka konsystencja i pędzelek wbudowany w nakrętkę znacznie ułatwiają aplikację produktu na paznokcie. Top Elastic Matte przedłuża trwałość manicure. Produkt łączy się ze wszystkimi systemami stylizacji paznokci, np. lakier hybrydowy, żel twardy, akryl.

Więcej szczegółów

59,00 zł

Więcej informacji

Żel hybrydowy nawierzchniowy o długotrwałym, matowym efekcie . Doskonale pokrywa płytkę pozostawiając naturalnie cienki i elastyczny paznokieć z satynowym wykończeniem. Aplikację produktu ułatwia wbudowany w zakrętkę precyzyjny pędzelek. Żel utwardza się w świetle każdej lampy, i tak w lampie LED i LED 48W w zaledwie 20-30 sekund, w lampie UV przez 2 minuty. Natomiast czas rozpuszczania wynosi od ok. 7 do 12 minut (w zależności od produktów użytych pod Top Elastic Matt ). Żel hybrydowy to konsystencja lakieru połączona z wytrzymałością żelu do paznokci. Tworzy na paznokciach solidną powłokę odporną na zarysowania, nie ściera się. Długo trzyma się na paznokciach, zabezpieczając je przed czynnikami zewnętrznymi.

 •     Top Elastic Matt również przedłuża trwałość manicure.
 •     Ma rzadką konsystencje łatwą w aplikacji i mleczny kolor.
 •     Uniwersalny – nadaje się na wszystkie systemy stylizacji paznokci: lakier hybrydowy, żel hybrydowy, żel twardy, akryl, fiberglass, zdobienia.
 •     Nie ściąga się i nie kurczy.
 •     Nie pozostawia smug!


Sposób użycia:
- na utwardzony kolor Lacogel (bez przemywania warstwy dyspresyjnej) nakładamy jedną cienką warstwę Top Elastic Matte w celu ochrony koloru przed czynnikami zewnętrznymi i przedłużeniu trwałości. W celu gwarancji efektu matowego zaleca się na ciemnych kolorach np. czarny, granatowy położenie topu w dwóch cienkich warstwach.
- po utwardzeniu należy przetrzeć film dyspresyjny wacikiem nasączonym w Cleaner&Prep – efekt satyny pojawia się od razu.
- produkt rozpuszcza się w ok. 7-12 minut poprzez namoczenie w specjalnym płynie do ściągania: Hybrid Remover with Lanolin / Glycerin.
- można także usunąć go frezem Speed, który skutecznie, szybko i bez przegrzania płytki usunie powłokę.

Inne produkty z tej kategorii

 • Elarto

  Chociaż wyglądają jak zwykły lakier do paznokci, lakiery hybrydowe są znacznie trwalsze i nie odpryskują podczas codziennych czynności. Nowoczesna formuła kosmetyku pozwala zachować paznokcie pełne blasku, bez smug i odprysków.

  39,00 zł
 • Elarto

  Hybrydowy żel nawierzchniowy o innowacyjnej formule Soak Off (żel miękki). Nowatorska receptura pozwala na delikatne usunięcie produktu z naturalnej płytki, poprzez namoczenie w specjalnym płynie. Doskonale nabłyszcza pozostawiając naturalnie cienki i elastyczny paznokieć. Produkt aplikujemy wbudowanym w zakrętkę pędzelkiem, cienką warstwą – podczas pracy...

  59,00 zł
 • Elarto

  Hybrydowy żel nawierzchniowy No Wipe o innowacyjnej formule, po utwardzeniu nie pozostawia warstwy dyspresyjnej. Doskonale nabłyszcza pozostawiając naturalnie cienki i elastyczny paznokieć. Żel utwardza się w tradycyjnej lampie UV (2min) oraz w lampie UV LED (60s). Produkt idealny do wykonywania zdobień pyłkami Chrome Effect. Kompatybilny ze wszystkimi...

  59,00 zł