Pilnik trapez / angle z logo 100/180 biały z białym środkiem

Pilnik trapez / angle z firmowym logo 100/180 biały z białym środkiem Zobacz większe

Elarto

Biały pilnik z białym środkiem i gradacją 100/180, z firmowym logo elarto. Kształt trapezu (nazywany również trumną) umożliwia dotarcie nawet do trudno dostępnych okolic wału paznokciowego bez jego uszkodzenia. Pilnik pięciowarstwowy, wykonany z bardzo wytrzymałego materiału - nie pęka, nie rozdwaja się podczas pracy. Uniwersalna gradacja idealna do pracy z żelem oraz akrylem.

Więcej szczegółów

3,99 zł

Przy zakupie większej ilości rabaty cenowe:

10 x = x 2,99 zł
25 x = x 2,59 zł

Więcej informacji

Biały pilniczek pięciowarstwowy z firmowym logo elarto. Kształt angle / trumna / trapez. Wykonany z bardzo wytrzymałego materiału - nie pęka, nie rozdwaja się podczas pracy. Kształt trapezu umożliwia dotarcie nawet do trudno dostępnych okolic wału paznokciowego bez jego uszkodzenia. Gradacja uniwersalna - pilnik idealny zarówno do żelu jak i do akrylu.

Inne produkty z tej kategorii

  • Elarto

    Szary pilnik tzw. zebra z białym środkiem i gradacją 100/180, z firmowym logo elarto. Kształt trapezu (nazywany również trumną) umożliwia dotarcie nawet do trudno dostępnych okolic wału paznokciowego bez jego uszkodzenia. Pilnik pięciowarstwowy, wykonany z bardzo wytrzymałego materiału - nie pęka, nie rozdwaja się podczas pracy. Uniwersalna gradacja...

    już od 2,59 zł