Urządzenie do mezoterapii mikroigłowej Derma Stamp Pen My-M

Urządzenie do mezoterapii mikroigłowej Derma Stamp Pen My-M Zobacz większe

Bielenda

Podstawowym zadaniem urządzenia Derma Stamp Pen My-M jest usunięcie martwego naskórka i rozluźnienie połączeń między jego komórkami z jednoczesnym pobudzeniem do odnowy i regeneracji skóry. Prowadzi to do wzrostu przepływu krwi w skórze i pobudzenia fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny.

Więcej szczegółów

Produkt dostępny na zamówienie, czas wysyłki paczki 2-7 dni roboczych.

699,00 zł

Więcej informacji

Podstawowym zadaniem urządzenia Derma Stamp Pen My-M jest usunięcie martwego naskórka i rozluźnienie połączeń między jego komórkami z jednoczesnym pobudzeniem do odnowy i regeneracji skóry. Prowadzi to do wzrostu przepływu krwi w skórze i pobudzenia fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny. Każdy kolejny zabieg stopniowo spłyca blizny oraz niweluje zmarszczki. Urządzenie posiada regulowaną częstotliwość nakłuć (os 25 do 90 razy na sekundę) co skraca czas zabiegu oraz zmniejsza jego bolesność. Derma Stamp Pen My-M pozwala na wykonanie nakłuć od 0,25 do 2,00 mm w głąb skóry dzięki czemu możliwa jest stymulacja głębszej warstwy skóry, gdzie znajduje się najwięcej fibroblastów.
Stosuje się go do: regeneracji skóry, usuwania zmarszczek, leczenia blizn, redukcji rozstępów.
Zalety stosowania Derma Stamp Pen My-M to krótszy czas zabiegu, automatyczna kontrola głębokości nakłucia (od 0,25 mm do 2,00 mm, mniejszy ból i większy komfort zabiegu oraz łatwość obsługi.
W zestawie: urządzenie Derma Stamp Pen My-M, 2 x sterylnie zapakowane, jednorazowe kardridże z igłami wykonanymi ze stali chirurgicznej, zasilacz, eleganckie pudełko do przechowywania.

Inne produkty z tej kategorii