Kombajn kosmetyczny 3w1 mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny, głowice ultradźwiękowe

Kombajn kosmetyczny 3w1 mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny, głowice ultradźwiękowe Zobacz większe

Pozostali

Urządzenie kosmetyczne o nowoczesnym designie przeznaczone do wykonywania mikrodermabrazji diamentowej, peelingu kawitacyjnego i zabiegu z wykorzystaniem ultradźwięków. Aparat posiada 9 głowic ścierających do ciała i twarzy o różnej wielkości i gradacji (80 - 260).

Więcej szczegółów

Produkt dostępny na zamówienie, czas wysyłki paczki 2-7 dni roboczych.

3 900,00 zł

Więcej informacji

Urządzenie kosmetyczne o nowoczesnym designie przeznaczone do wykonywania mikrodermabrazji diamentowej, peelingu kawitacyjnego i zabiegu z wykorzystaniem ultradźwięków. Aparat posiada 9 głowic ścierających do ciała i twarzy o różnej wielkości i gradacji (80 - 260). Ponadto urządzenie wyposażone jest w wygodną łopatkę do peelingu oraz dwie głowice ultradzwiękowe różnej wielkośći. Łatwy w obsłudze panel sterujący umożliwia płynna regulację parametrów. Zakres mocy urządzenia do 30W. Siła ssania w zakresie od 0 do 0,4 bar. Natężenie prądu galwanicznego dostępne w przedziale od -3,2 mA do 3,1 mA. Ultradźwięki o częstotliwośći od 0Hz do 24Hz oraz 1 MHz. Urządzenie zaopatrzone jest w pedał umożliwiający wygodne sterowanie.
Wymiary: 170 x 490 x 295 mm. Produkcja polska.
Zestaw zawiera: komplet głowic diamentowych, gumowy wężyk do głowic, kabel zasilający, łopatkę do peelingu, opaskę z elektrodą, pedał, głowice ultradźwiękowe.

Produkty powiązane

Inne produkty z tej kategorii