Pomadka zmieniająca kolor nr 101 (pudrowy róż)

Pomadka zmieniająca kolor nr 101 (pudrowy róż) Zobacz większe

Excellent

11131

Magiczna pomadka nr 101 przed nałożeniem na usta jest kremowa, po nałożeniu nabiera koloru pudrowego różu. Idealna dla kobiet o delikatnej urodzie stawiających na subtelny makijaż. Pudrowy róż doskonale sprawdzi się w makijażu dziennym. Unikalna receptura umożliwia regulację intensywności koloru, który wraz z nakładaniem kolejnych warstw nabiera głębi i intensywności.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Pomadka Excellent nr 101 przed nałożeniem na usta jest kremowa, po nałożeniu nabiera koloru pudrowego różu. Idealna dla kobiet o delikatnej urodzie stawiających na subtelny makijaż. Pudrowy róż doskonale sprawdzi się w makijażu dziennym. Idealny, trwały kolor (przetrwa kilkugodzinne spotkanie lub posiłek w restauracji) przy jednoczesnym nawilżeniu ust to tajemnica przedłużonego działania stymulujących pigment pomadek utleniających i naturalnych substancji odżywczych. Unikalna receptura umożliwia regulację intensywności koloru, który zmienia się wraz z nakładaniem kolejnych warstw. Pomadka utleniająca Excellent dzięki swoim niepowtarzalnym właściwościom na każdej skórze wyglądają inaczej. Po nałożeniu pierwszej warstwy kolor stopniowo dostosowuje się do tonacji ust. Kolejne warstwy sprawiają, że kolor nabiera głębi i intensywności. Dzięki temu ulubiony odcień doskonale sprawdzi się zarówno w makijażu dziennym, jak i wieczorowym.


Magiczna pomadka nr 103 została zaprojektowane z myślą o potrzebach kobiet!
Nowoczesna, innowacyjna linia pomadek Excellent powstała w odpowiedzi na potrzeby kobiet, które marzą o pięknym i trwałym makijażu ust. Szminki Excellent są także rozwiązaniem dla wszystkich pań, które do tej pory rezygnowały z pomadek w obawie przed kłopotliwymi śladami na ubraniu. Pomadki nie ścierają się, nie rozmazują i nie brudzą odzieży. Ich dodatkową zaletą są doskonałe właściwości pielęgnacyjne. Kolorowe pomadki z linii Excellent nie tylko nie wysuszają skóry, ale również tworzą ochronny film zabezpieczający przed utratą wilgoci. Zapewniają idealne krycie oraz długotrwały kolor.

Inne produkty z tej kategorii