Utwardzacz do paznokci Top Coat 15ml

Utwardzacz do paznokci Top Coat 15ml Zobacz większe

Elarto

Utwardzający szybkoschnący lakier ochronny tzw. utwardzacz do kolorowego lakieru do paznokci. Nadaje wysoki połysk, zabezpiecza przed wycieraniem i odpryskami. Przedłuża trwałość wysuszając lakier na paznokciach w kilka minut.

Więcej szczegółów

14,00 zł

Więcej informacji

Utwardzający lakier ochronny. Nadaje wysoki połysk, zabezpiecza przed wycieraniem i odpryskami, przedłużając trwałość kolorowego lakieru. Produkt szybkoschnący - wysusza lakier na paznokciach w kilka minut. Top Coat ma przyjemny zapach. Wygodną aplikację zapewnia wbudowany w nakrętkę pędzelek.

Inne produkty z tej kategorii

 • Elarto

  Szybkoschnący utwardzacz do lakieru o trzech sposobach schnięcia: w powietrzu, pod lampką do manicure, w lampie UV. Na powierzchni paznokcia tworzy powłokę twardą i błyszczącą jak szkliwo. Znacznie przedłuża trwałość lakieru do paznokci, zabezpiecza przed wycieraniem i odpryskami. Idealny do zabezpieczania manicure hybrydowego.

  25,00 zł
 • Elarto

  Utwardzający lakier ochronny. Nadaje wysoki połysk, zabezpiecza przed wycieraniem i odpryskami, przedłużając trwałość kolorowego lakieru. Dodatkowo przyspiesza wysychanie lakieru.

  49,00 zł
 • Elarto

  Szybkoschnący utwardzacz do lakieru do paznokci z filtrem UV. Rekomendowany do stylizacji typu french oraz jasnych lakierów i zdobień. Zapewnia paznokciom ochronę przed promieniami UVA i UVB, pięknie wciąga biel jednocześnie zapobiegając żółknięciu. Nadaje piękny połysk. 

  18,00 zł