Utwardzacz do lakieru z filtrem UV Sealer 15ml

Utwardzacz do paznokci UV Sealer 15 ml Zobacz większe

Elarto

0634

Szybkoschnący utwardzacz do lakieru do paznokci z filtrem UV. Rekomendowany do stylizacji typu french oraz jasnych lakierów i zdobień. Zapewnia paznokciom ochronę przed promieniami UVA i UVB, pięknie wciąga biel jednocześnie zapobiegając żółknięciu. Nadaje piękny połysk. 

Więcej szczegółów

18,00 zł

1 x
Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Szybkoschnący lakier utwardzający z filtrem UV. Zapewnia paznokciom ochronę przed odbarwieniami oraz promieniami UVA i UVB. Nadaje im piękny połysk. Położony na stylizację typu french manicure zapobiegnie żółknięciu końcówki. Ochroni również jasne lakiery i zdobienia. Wygodna aplikacja - butelka z pędzelkiem.

Inne produkty z tej kategorii

 • Utwardzacz do paznokci Top Coat 15ml

  Elarto

  Utwardzający szybkoschnący lakier ochronny tzw. utwardzacz do kolorowego lakieru do paznokci. Nadaje wysoki połysk, zabezpiecza przed wycieraniem i odpryskami. Przedłuża trwałość wysuszając lakier na paznokciach w kilka minut.

  14,00 zł
 • Utwardzacz do paznokci Top Coat UV 15ml

  Elarto

  Szybkoschnący utwardzacz do lakieru o trzech sposobach schnięcia: w powietrzu, pod lampką do manicure, w lampie UV. Na powierzchni paznokcia tworzy powłokę twardą i błyszczącą jak szkliwo. Znacznie przedłuża trwałość lakieru do paznokci, zabezpiecza przed wycieraniem i odpryskami. Idealny do zabezpieczania manicure hybrydowego.

  25,00 zł