Utwardzacz do paznokci Top Coat 150ml

Utwardzacz do paznokci Top Coat 150ml Zobacz większe

Elarto

3399

Utwardzający lakier ochronny. Nadaje wysoki połysk, zabezpiecza przed wycieraniem i odpryskami, przedłużając trwałość kolorowego lakieru. Dodatkowo przyspiesza wysychanie lakieru.

Więcej szczegółów

49,00 zł

Więcej informacji

Top Coat - lakier nawierzchniowy utwardzający. Zabezpiecza lakier przed wycieraniem i odpryskami i przedłużając trwałość koloru. Dodatkowo lakier utwardzający elarto jest szybkoschnący - wysusza lakier na paznokciach w kilka minut.
Top Coat ma przyjemny zapach. Pojemność uzupełniająca.

Inne produkty z tej kategorii

 • Utwardzacz do paznokci Top Coat 15ml

  Elarto

  Utwardzający szybkoschnący lakier ochronny tzw. utwardzacz do kolorowego lakieru do paznokci. Nadaje wysoki połysk, zabezpiecza przed wycieraniem i odpryskami. Przedłuża trwałość wysuszając lakier na paznokciach w kilka minut.

  14,00 zł
 • Utwardzacz do paznokci Top Coat UV 15ml

  Elarto

  Szybkoschnący utwardzacz do lakieru o trzech sposobach schnięcia: w powietrzu, pod lampką do manicure, w lampie UV. Na powierzchni paznokcia tworzy powłokę twardą i błyszczącą jak szkliwo. Znacznie przedłuża trwałość lakieru do paznokci, zabezpiecza przed wycieraniem i odpryskami. Idealny do zabezpieczania manicure hybrydowego.

  25,00 zł
 • Utwardzacz do paznokci UV Sealer 15ml

  Elarto

  Szybkoschnący utwardzacz do lakieru do paznokci z filtrem UV. Rekomendowany do stylizacji typu french oraz jasnych lakierów i zdobień. Zapewnia paznokciom ochronę przed promieniami UVA i UVB, pięknie wciąga biel jednocześnie zapobiegając żółknięciu. Nadaje piękny połysk. 

  18,00 zł