Elektryczny fotel kosmetyczny / pedicure z drewnianymi podłokietnikami LUX biały

Elektryczny fotel kosmetyczny / pedicure z drewnianymi podłokietnikami LUX biały Zobacz większe

Pozostali

Profesjonalny fotel kosmetyczny do pedicure o eleganckim designe. Model sterowany pilotem. Posiada elektrycznie regulowaną wysokość siedziska jak również kąt podparcia pleców i nóg. Wyposażony jest w 5 siłowników oraz funkcjonalne, wykończone drewnem podłokietniki, które można szybko zdemontować.

Więcej szczegółów

Produkt dostępny na zamówienie, czas wysyłki paczki 2-7 dni roboczych.

4 295,00 zł

Więcej informacji

Profesjonalny fotel kosmetyczny do pedicure o eleganckim designe. Model sterowany pilotem. Posiada elektrycznie regulowaną wysokość siedziska jak również kąt podparcia pleców i nóg. Wyposażony jest w 5 siłowników oraz funkcjonalne, wykończone drewnem podłokietniki, które można szybko zdemontować. W zagłówku znajduje się otwór na twarz, pozwalający na wykonywanie masażu. Łatwy do utrzymania w czystości dzięki obiciu wykonanym z wysokogatunkowej skóry ekologicznej. Posiada wygodne poduszki wypełnione elastyczną, wysokiej jakości pianką. Istnieje możliwość ułożenia fotela w postać kołyski.
Dane techniczne: szerokość siedziska (bez poręczy): 62cm, wysokość siedziska: 67-89cm, długość: 200cm, podstawa 122x60cm. 

Inne produkty z tej kategorii