Podkładka wielofunkcyjna na biurko / tło fotograficzne z logo

Nowość Podkładka z logo Zobacz większe

Elarto

Wielofunkcyjna podkładka na blat biurka. Usztywniona, matowa, biała z kolorowym nadrukiem w logo elarto, o wymiarach 27 x 37 cm. Idealnie sprawdza się jako tło fotograficzne podczas robienia zdjęć wykonanych stylizacji. Podkładkę można czyścić delikatnie przemywając wodą z mydłem, płynem odtłuszczającym Cleaner&Prep oraz płynem do mycia szklanych powierzchni np. szyb.

Więcej szczegółów

7,90 zł

Więcej informacji

Usztywniona, matowa, podkładka na blat biurka o wymiarach 27 x 37 cm. Biała z kolorowym nadrukiem w logo elarto. Idealnie sprawdza się jako tło fotograficzne podczas robienia zdjęć wykonanych stylizacji. Podkładkę można czyścić delikatnie przemywając wodą z mydłem, płynem odtłuszczającym Cleaner&Prep oraz płynem do mycia szklanych powierzchni np. szyb.

Inne produkty z tej kategorii

  • Elarto

    Mleczny, owalny wzornik tzw. słoneczko, z firmowym logo elarto. Służy do prezentacji zdobień, kolorów lakierów, hybryd, żeli oraz akryli. Posiada miejsce na 20 wzorów. Utwórz na nim swoje własne kompozycje, a klientce łatwiej będzie zdecydować się na dany motyw, gdy przyłoży wzornik do własnych paznokci.

    5,00 zł