Żel średniogęsty biały Sugar White Gel 5g

Żel średniogęsty biały Sugar White Gel 5g Zobacz większe

Elarto

Sugar White Gel to unikalny żel twardy o 100% kryjącej bieli, średniej gęstości, kremowej teksturze i doskonałej pigmentacji. Bardzo dobrze współpracuje z innymi żelami oraz hybrydami. Idealny jest do cieniowania, do zdobień sugar effect i one stroke, do tworzenia ornamentów i zdobień 3D oraz do stylizacji french. Ma wysoki stopień kontroli formowania. Posiada filtr UV chroniący przed żółknięciem.

Więcej szczegółów

25,00 zł

Więcej informacji

Śedniogęsty żel Sugar White Gel to unikalny żel twardy o 100% kryjącej bieli, kremowej i miękkiej teksturze oraz doskonałej pigmentacji. Jest mocny, odporny na uszkodzenia mechaniczne, nie kruszy się. Łatwo się rozprowadza, lekko samopoziomuje się. Ma wysoki stopień kontroli formowania. Nie ściąga się i nie kurczy w lampie! Posiada filtr UV chroniący przed żółknięciem.
Sugar White Gel bardzo dobrze współpracuje z innymi żelami oraz hybrydami. Idealny jest do cieniowania, do zdobień sugar effect i one stroke, do tworzenia ornamentów i zdobień 3D oraz do stylizacji french - między warstwami budującego żelu lub bezpośrednio pod żel nabłyszczający GlassGo Finish Gel lub Top Elastic step 5, Top Elastic Matte 5, Lacogel Top 3. Pozostawia film dyspersyjny.
Żel utwardza się w lampie UV LED w zaledwie 30 sekund oraz w lampie UV 36W w 120 sekund.

Inne produkty z tej kategorii