Zestaw Classic Magnet Starter-Set do aplikacji klamer

Zestaw Classic Magnet Starter-Set do aplikacji klamer Zobacz większe

BS Spange

Profesjonalny zestaw Classic Magnet Starter-Set do aplikacji plastikowych klamer korygujących. W pakiecie: klamra rozm. 16 x 10szt., klamra rozm. 18 x 10szt., klamra rozm. 20 x 10szt., klamra rozm. 22 x 10szt., klamra do ćwiczeń x 5szt., multiaplikator magnetyczny x 3szt., klej do klamer Basic Kleber 5g x 1szt., płyn aktywujący Aktivator 8ml x 1szt. oraz płyta DVD.

Więcej szczegółów

699,00 zł

Więcej informacji

W skład zestawu Classic Magnet Starter-Set wchodzą:
- klamra plastikowa Classic Magnet rozmiar 16 x 10 sztuk;
- klamra plastikowa Classic Magnet rozmiar 18 x 10 sztuk;
- klamra plastikowa Classic Magnet rozmiar 20 x 10 sztuk;
- klamra plastikowa Classic Magnet rozmiar 22 x 10 sztuk;
- klamra plastikowa Classic Magnet do ćwiczeń x 5 sztuk;
- multiaplikator magnetyczny x 3 sztuki (rozmiar 14 i 16, 18 i 20, 22 i 24);
- klej do klamer Basic Kleber 5 g x 1 sztuka;
- płyn odtłuszczający Clean-Ex Reiniger do płytki paznokcia 25 ml;
- płyn aktywujący Aktivator 8 ml;
- płyta DVD.

Profesjonalny zestaw do aplikacji korygujących klamer plastikowych Classic Magnet. System z aplikatorem magnetycznym (multiaplikatorem) sprawia, że montaż klamry jest szybki i łatwy. Każda klamra posiada magnetyczny punkt (magnetpoint), a aplikator kompatybilny z nią magnes. Dzięki temu zamocowanie klamry jest mniej skomplikowane, dokładniejsze i bezpieczne.

Klamra Classic Magnet zalecana jest w przypadku stwierdzenia wrastania paznokcia na skutek deformacji płytki paznokciowej. Stosowana jest również w przypadkach odcisków wału paznokcia, hipergranulacji, w stanach zapalnych wywołanych wrastaniem paznokcia i po jego częściowej resekcji.

Klamry korygujące wrastający paznokieć B/S Spange Classic Magnet naklejane są na płytkę paznokciową, dlatego można je zakładać również w przypadku zapalenia wału paznokciowego. Są bezpieczne i proste w użyciu, skuteczne, łatwe do zamocowania. Naklejanie jest bezbolesne, a klamra nie dotyka miejsca zapalnego. Płaska forma klamry nie powoduje ucisku w obuwiu, jest optycznie niewidoczna, wodoodporna, można ją lakierować.

Inne produkty z tej kategorii