Zestaw Quick Mini-Set do aplikacji klamer korygujących

Zestaw Quick Mini - Set Zobacz większe

BS Spange

Zestaw Quick Mini-Set do aplikacji plastikowych klamer korygujących. W pakiecie: klamra rozmiar 14 x 2szt., klamra rozmiar 16 x 2szt., klamra rozmiar 18 x 2szt., klamra rozmiar 20 x 2szt., klamra rozmiar 22 x 2szt., klamra rozmiar 24 x 2szt., płyn odtłuszczający Clean-Ex Reiniger do płytki paznokcia 4 ml, płyn aktywujący Aktivator 3 ml, klej do klamer Basic Kleber 5 g.

Więcej szczegółów

309,00 zł

Więcej informacji

W skład zestawu Quick Mini-Set wchodzą:
- klamra plastikowa Quick rozmiar 14 x 2 sztuki;
- klamra plastikowa Quick rozmiar 16 x 2 sztuki;
- klamra plastikowa Quick rozmiar 18 x 2 sztuki;
- klamra plastikowa Quick rozmiar 20 x 2 sztuki;
- klamra plastikowa Quick rozmiar 22 x 2 sztuki;
- klamra plastikowa Quick rozmiar 24 x 2 sztuki;
- płyn odtłuszczający Clean-Ex Reiniger do płytki paznokcia 4 ml;
- płyn aktywujący Aktivator 3 ml;
- klej do klamer Basic Kleber 5 g.

Mini zestaw do aplikacji korygujących klamer plastikowych Quick. Zalecane są one w przypadku stwierdzenia wrastania paznokcia na skutek deformacji płytki paznokciowej. Stosowane również w przypadkach odcisków wału paznokcia, hipergranulacji, w stanach zapalnych wywołanych wrastaniem paznokcia i po jego częściowej resekcji.

Klamry korygujące wrastający paznokieć B/S Spange Quick naklejane są na płytkę paznokciową, dlatego można je zakładać również w przypadku zapalenia wału paznokciowego. Są bezpieczne i proste w użyciu, skuteczne, łatwe do zamocowania. Naklejanie jest bezbolesne, a klamra nie dotyka miejsca zapalnego. Płaska forma klamry nie powoduje ucisku w obuwiu, jest optycznie niewidoczna, wodoodporna, można ją lakierować.

Inne produkty z tej kategorii