Zmywacz bezacetonowy do lakieru Nail Polish Remover 500ml

Zmywacz bezacetonowy do lakieru Nail Polish Remover 500ml Zobacz większe

Elarto

Bezacetonowy zmywacz do lakieru, delikatny dla paznokci. Doskonale radzi sobie nawet z najtrudniejszymi lakierami i utwardzaczami. Idealny do stosowania na naturalnej płytce paznokci oraz na sztucznych paznokciach. Zmywacz wzbogacony o przyjemny zapach zielonej herbaty.

Więcej szczegółów

19,00 zł

Więcej informacji

Niezwykle skuteczny zmywacz do paznokci nie zawierający acetonu. Szybko usuwa lakier, również brokatowy. Bez problemu rozpuszcza każdy rodzaj utwardzacza do paznokci - nawet ten, który można suszyć w lampie UV. Płyn stosowany zarówno do usuwania lakieru z paznokci naturalnych oraz sztucznych. Nie powoduje odbarwień i nie pozostawia smug. Nie wysusza naturalnej płytki, ani skórek wokół paznokcia. Posiada miły, łagodny zapach zielonej herbaty, który niweluje drażniący zapach zmywacza.
W ofercie naszej hurtowni kosmetycznej dostępne są również inne pojemności zmywacza bezacetonowego do paznokci.

Inne produkty z tej kategorii

 • Producent: Elarto

  Zmywacz do paznokci pozbawiony acetonu. Nie wysusza paznokci i nie powoduje odbarwień. Przyjemny zapach zielonej herbaty redukuje nieprzyjemną woń zmywacza. Doskonale rozpuszcza lakiery do paznokci, nawet z brokatem oraz z utwardzaczami, nawet tymi suszonymi w lampie UV.

  9,00 zł
 • Producent: Pozostali

  Korektor w pisaku. Piórko z łatwością pozwoli skorygować drobne niedociągnięcia podczas malowania lakierem. W komplecie trzy wymienne końcówki. Przed użyciem końcówkę zamoczyć w zmywaczu do lakieru.

  9,90 zł
 • Producent: Elarto

  Zmywacz do paznokci pozbawiony acetonu. Nie wysusza paznokci i nie powoduje odbarwień. Przyjemny zapach zielonej herbaty redukuje nieprzyjemną woń zmywacza. Doskonale rozpuszcza lakiery do paznokci, nawet z brokatem oraz różnego rodzaju utwardzacze top coat.

  już od 25,41 zł
 • Producent: Elarto

  Zrób zakupy za min. 350 zł a w prezencie otrzymasz aż 3 płyny Elarto! - zmywacz bezacetonowy Nail Polish Remover 150 ml, - płyn odtłuszczający Cleaner&Prep 150 ml, - płyn do rozpuszczania hybryd z gliceryną Hybrid Remover with Glycerin 150 ml,W naszej hurtowni kosmetycznej dostępne są również większe pojemności w/w płynów.

  39,00 zł