Zestaw startowy produktów z dwoma aparatami do przebijania uszu

Studex

Skład zestawu dostępny w opisie!!!
Zestaw firmy Studex z linii System 75 to pakiet początkowy niezbędnych narzędzi, produktów i akcesoriów do wykonania profesjonalnego zabiegu przekłuwania uszu. Pistolety w bezgłośny i prawie niezauważalny sposób przekłuwają płatek, a także chrząstkę ucha oraz nos. Niska waga powoduje że są wygodne w użyciu, a przekłucie jest bardziej precyzyjne.

Więcej szczegółów

Produkt chwilowo niedostępny, oczekujemy na dostawę.

571,50 zł

Więcej informacji

W skład zestawu do przekłuwania uszu Systemem Studex75 wchodzą:
- aparat chromowany x 2 sztuki;
- czarny pisak chirurgiczny;
- wzornik 12 kolczyków;
- kolczyki (takie jak na wzorniku) x 13 par;
- płyn do pielęgnacji uszu 7ml x 12 sztuk;
- waciki dezynfekujące x 16 sztuk;
- lusterko;
- dyplom przekłucia uszu "super odważna dziewczynka" x 6 sztuk;
- naklejka "super odważna dziewczynka" x 6 sztuk;
- zgoda na przekłucie uszu x 12 sztuk;
- stojak na ulotki;
- ulotki;
- katalog produktów Studex.

Zestaw firmy Studex z linii System 75 to pakiet początkowy niezbędnych przebitek, narzędzi, produktów i akcesoriów do wykonania profesjonalnego zabiegu przekłuwania uszu. Pistolety w bezgłośny i prawie niezauważalny sposób przekłuwają płatek, a także chrząstkę ucha oraz nos. Niska waga powoduje że są wygodne w użyciu, a przekłucie jest bardziej precyzyjne.

Inne produkty z tej kategorii

  • Producent: Studex

    Chromowany instrument Studex System 75 do profesjonalnego zabiegu przekłuwania uszu. Nowy produkt firmy Studex, który w bezgłośny i prawie niezauważalny sposób przekłuwa płatek, a także chrząstkę ucha oraz nos. Jego niska waga powoduje że jest wygodny w użyciu, a przekłucie jest bardziej precyzyjne.

    99,00 zł
  • Producent: Studex

    Instrument do przekłuwania uszu Studex Plus System wykonany z wysokiej jakości materiałów. Zapewnia precyzyjne, szybkie a co najważniejsze bezpieczne i higieniczne przekłuwanie uszu. Podczas aplikacji kolczyk zostaje umieszczony w uchu, jednocześnie z najbardziej optymalnym ustawieniem zapięcia.

    280,00 zł