Natural Terapis maska algowa wygładzająca z otrębami 250g

Natural Terapis maska algowa wygładzająca z otrębami 250g Zobacz większe

Dla każdego rodzaju cery.
innowacyjny preparat na bazie alginatu (ekstrakt z brunatnych alg Laminaria Saccharnia) o wysokiej zawartości kwasu hialuronowego. Zawiera bogate we flawonoidy, wit. E i kwas tłuszczowy omega-3, siemię lniane oraz otręby pszenne bogate w związki mineralne oraz witaminy z grupy B. Intensywnie nawilża, łagodzi podrażnienia, przywraca elastyczność i gładkość.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

Więcej informacji

Dla każdego rodzaju cery.
innowacyjny preparat na bazie alginatu (ekstrakt z brunatnych alg Laminaria Saccharnia) o wysokiej zawartości kwasu hialuronowego. Zawiera bogate we flawonoidy, wit. E i kwas tłuszczowy omega-3, siemię lniane oraz otręby pszenne bogate w związki mineralne oraz witaminy z grupy B. Intensywnie nawilża, łagodzi podrażnienia, przywraca elastyczność i gładkość. Jest koktajlem substancji aktywnych dla każdego rodzaju cery wymagającej intensywnej regeneracji i wygładzenia.
Stosowanie: do ok. 15 g maski w proszku dodać ok. 40 ml wody mineralnej niegazowanej o temp. 25 stp (na ciepło) lub ok. 10 stp (na zimno), energicznie mieszając, doprowadzić do gęstej konsystencji i nałożyć szpatułką. Pozostawić na 15-20 minut.Po zastygnięciu usunąć maskę przez ściągnięcie w całości, ewentualną pozostałość zmyć wodą lub tonikiem.
Produkt przebadany dermatologicznie. Nie testowany na zwierzętach.