Acai Anty-Aging krem liftingujący z jagodami acai 50ml

Dla cery dojrzałej z utratą elastyczności i sprężystości. Lekki preparat o wysokiej zawartości skoncentrowanych składników aktywnych zapewnia skórze dojrzałej intensywną pielęgnację przeciwzmarszczkową. Ekologiczny ekstrakt z brazylijskich jagód acai oraz ekstrakt z orchidei, kwas hialuronowy i kofeina wykazują silne właściwości ochronne komórek przed uszkodzeniami oksydacyjnymi

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

Więcej informacji

Dla cery dojrzałej z utratą elastyczności i sprężystości. Lekki preparat o wysokiej zawartości skoncentrowanych składników aktywnych zapewnia skórze dojrzałej intensywną pielęgnację przeciwzmarszczkową. Ekologiczny ekstrakt z brazylijskich jagód acai oraz ekstrakt z orchidei, kwas hialuronowy i kofeina wykazują silne właściwości ochronne komórek przed uszkodzeniami oksydacyjnymi dzięki czemu efektywnie spowalniają procesy starzenia się skóry.
Stosowanie: na koniec zabiegu rozprowadzić równomiernie na skórę twarzy, szyi i dekoltu. Pozostawić do wchłonięcia. Produkt przebadany dermatologicznie. Nie testowany na zwierzętach.
Pojemność produktu idealna do odsprzedaży klientowi w celu dalszej pielęgnacji w domu.