Zestaw klamer korygujących Classic Magnet Rondell-Profi

Zestaw klamer Classic Magnet Starter Zobacz większe

Zestaw plastikowych klamer korygujących Classic Magnet Rondell-Profi. Każda klamra posiada magnetyczny punkt (magnetpoint), a aplikator kompatybilny z nią magnes. Dzięki temu zamocowanie klamry jest mniej skomplikowane, dokładniejsze i bezpieczne. W pakiecie: klamra rozm. 16 x 10szt., klamra rozm. 18 x 10szt., klamra rozm. 20 x 10szt., klamra rozm. 22 x 10szt., klamra do ćwiczeń x 5szt.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

Więcej informacji

W skład zestawu Classic Magnet Rondell-Profi wchodzą:
- klamra plastikowa Classic Magnet rozmiar 16 x 10 sztuk;
- klamra plastikowa Classic Magnet rozmiar 18 x 10 sztuk;
- klamra plastikowa Classic Magnet rozmiar 20 x 10 sztuk;
- klamra plastikowa Classic Magnet rozmiar 22 x 10 sztuk;
- klamra plastikowa Classic Magnet do ćwiczeń x 5 sztuk.

Zestaw korygujących klamer plastikowych Classic Magnet. System z aplikatorem magnetycznym (multiaplikatorem) sprawia, że montaż klamry jest szybki i łatwy. Każda klamra posiada magnetyczny punkt (magnetpoint), a aplikator kompatybilny z nią magnes. Dzięki temu zamocowanie klamry jest mniej skomplikowane, dokładniejsze i bezpieczne.

Klamra Classic Magnet zalecana jest w przypadku stwierdzenia wrastania paznokcia na skutek deformacji płytki paznokciowej. Stosowana jest również w przypadkach odcisków wału paznokcia, hipergranulacji, w stanach zapalnych wywołanych wrastaniem paznokcia i po jego częściowej resekcji.

Klamry korygujące wrastający paznokieć B/S Spange Classic Magnet naklejane są na płytkę paznokciową, dlatego można je zakładać również w przypadku zapalenia wału paznokciowego. Są bezpieczne i proste w użyciu, skuteczne, łatwe do zamocowania. Naklejanie jest bezbolesne, a klamra nie dotyka miejsca zapalnego. Płaska forma klamry nie powoduje ucisku w obuwiu, jest optycznie niewidoczna, wodoodporna, można ją lakierować.