Folia transferowa nr 82 1m

Folia transferowa nr 85 1m Zobacz większe

Folia transferowa z motywem białych serduszek i kropek. Służy do niezwykle efektownego zdobienia paznokci. Ozdoba pozwala w niezwykle prosty sposób wykonać niepowtarzalny wzór. Łączenie różnych faktur, elementów i kolorów daje nieskończenie wiele możliwości. Folię możemy aplikować na całą powierzchnię paznokci lub tylko na ich część.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

Więcej informacji

Transferowa folia z sercami i kropeczkami w białym kolorze pozwala w niezwykle prosty sposób wykonać niepowtarzalny wzór na paznokciach. Ozdoba daje nieskończenie wiele możliwości – folię możemy aplikować na całą powierzchnię paznokci lub tylko na ich część. Łącząc różne ich faktury, elementy czy kolory – zależnie od potrzeb i fantazji – otrzymać możemy wyjątkowe stylizacje, których nie wykonamy innymi technikami. Folię stosujemy na hybrydę, żel oraz specjalny klej do folii.

Stosowanie: na paznokieć nanieś klej do folii transferowej, poczekaj ok. 1 minuty aż wyschnie (zrobi się przezroczysty), przyłóż folię lub jej wcześniej wycięty fragment, mocno dociśnij, zdejmij folię. Odbity wzór pozostanie na paznokciu. Folię można również odbić na warstwie dyspersyjnej żelu twardego lub hybrydy. Zdobienie należy zabezpieczyć odpowiednim do wybranej metody topem nawierzchniowym.