Duet hialuronowy do twarzy: maseczka 175ml + serum 30ml

Duet hialuronowy do twarzy: maseczka 175ml + serum 30ml Zobacz większe

14224

Duet preparatów z kwasem hialuronowym, polecany do cery dojrzałej i suchej. Przeciwzmarszczkowa maseczka i serum silnie nawilżają, napinają naskórek, przeciwdziałają procesom starzenia się skóry, wspomagają produkcje kolagenu. Zawarty w składzie kwas hialuronowy w mikrokapsułkach, penetruje i wnika w załamania naskórka, silnie pęczniejąc mechanicznie wypycha zmarszczki, napina i wygładza skórę.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

Więcej informacji

W skład zestawu z kwasem hialuronowym wchodzą następujące produkty:
- maseczka przeciwzmarszczkowa z kwasem hialuronowym 175 ml, która silnie nawilża, regeneruje naskórek, przeciwdziała procesom starzenia się skóry oraz wspomaga produkcje kolagenu. Zawarty w maseczce kwas hialuronowy w mikrokapsułkach penetruje i wnika w załamania naskórka, silnie pęczniejąc mechanicznie wypycha zmarszczki, napina i wygładza skórę;
- serum z kwasem hialuronowym 30 ml, które silnie nawilża, napina naskórek, przeciwdziała procesom starzenia się skóry oraz wspomaga produkcje kolagenu. Zawarty w serum kwas hialuronowy penetruje i wnika w załamania naskórka, silnie pęczniejąc mechanicznie wypycha zmarszczki, napina i wygładza.