Puder akrylowy różowy naturalny Acrylic Powder Natural Pink 5g

Puder akrylowy różowy naturalny Acrylic Powder Natural Pink 5g Zobacz większe

Proszek akrylowy o pojemności 5 g, w naturalnie różowym kolorze. Idealny do pracy na tipsie, na formie, budowania paznokci oraz tworzenia wspaniałych wzorów. Rekomendowany do stylizacji w stylu french - nadaje płytce naturalny, zdrowy odcień dając efekt naturalnych paznokci. Charakteryzuje się dużą elastycznością i doskonałą przyczepnością do naturalnej płytki. Akryl średnio schnący.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

Więcej informacji

Różowy puder o pojemności 5 g i naturalnym odcieniu. Idealny do budowania paznokci na tipsie oraz formie, tworzenia wspaniałych wzorów np. Sugar Effect, przestrzennych 3D. Rekomendowany do stylizacji w stylu french - nadaje płytce naturalny, zdrowy odcień dając efekt naturalnych paznokci.
Akryl charakteryzujący się dużą elastycznością, doskonałą przyczepnością do naturalnej płytki, o uniwersalnym czasie schnięcia (średnio schnący). Miałki i plastyczny puder, niezwykle łatwy w opracowaniu, pięknie rozkłada się na płytce. Idealny do pracy na formie i na tipsie.
Acrylic Powder System od elarto umożliwia wymodelowanie perfekcyjnych paznokci o śnieżnobiałym french'u i mistrzowsko wygiętym tunelu.