Frez z nasypem diamentowym CD5893 050

2105
Frez z nasypem diamentowym CD5893 050, o super grubej ziarnistości i średnicy części roboczej 5mm. Wykonany ze specjalnej, dobrze hartowanej stali nierdzewnej. Idealny do usuwania silnych zrogowaceń, twardego i zrogowaciałego naskórka. Frez posiada system chłodzących rowków. Dzięki nacięciom "nie zamula się" i łatwej oczyszcza podczas pracy w technice suchej i mokrej.
- Usuń ten produkt z moich ulubionych.
- Dodaj ten produkt do moich ulubionych
Opis produktu
Szczegóły
Opis produktu
Dane techniczne frezu CD5893 050:
- średnica części roboczej (w najszerszym miejscu): 5 mm;
- grubość ziarna: super gruboziarnisty;
- wielkość ziarna (średnia wartość): 300 μm;
- oznaczenie kolorystyczne: 1 czarny pasek;
- średnica metalowego trzpienia mocującego: 2,35 mm (standard na rynku UE).
Frez z nasypem diamentowym CD5893 050, o super grubej ziarnistości i średnicy części roboczej 5mm. Wykonany ze specjalnej, dobrze hartowanej stali nierdzewnej. Idealny do usuwania silnych zrogowaceń, twardego i zrogowaciałego naskórka. Frez, na całym swoim obwodzie, posiada system chłodzących rowków. Dzięki nacięciom "nie zamula się" przy frezowaniu skóry oraz łatwiej oczyszcza się podczas pracy w technice suchej i mokrej.
Frez idealnie nadaje się do wszystkich zatwierdzonych metod dezynfekcji i sterylizacji. Może być mocowany do frezarek pracujących techniką na sucho i na mokro, zamykanych na kluczyk, z twist lockiem oraz samozaciskowych. W celu uzyskania maksymalnej wydajności i bezpieczeństwa, frez mocujemy możliwie najdalej do środka frezarki.