Żel Elastic/LED śnieżnobiały średniogęsty 15g

Żel Elastic/LED śnieżnobiały średniogęsty 15g Zobacz większe

5177

Żel do naturalnej płytki o innowacyjnej formule Soak Off, w kolorze śnieżnej bieli. Łatwo się rozprowadza, ładnie kryje, nie pozostawia smug. Nowatorska receptura żelu pozwala na delikatne usunięcie produktu z naturalnej płytki, bez żmudnego piłowania oraz przegrzewania paznokci.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

Więcej informacji

Żel do naturalnej płytki o innowacyjnej formule Soak Off, w kolorze śnieżnej bieli. Łatwo się rozprowadza, ładnie kryje, nie pozostawia smug. Nowatorska receptura żelu pozwala na delikatne usunięcie produktu z naturalnej płytki, bez żmudnego piłowania oraz przegrzewania paznokci. Podczas pracy nie ma właściwie żadnych strat materiału, gdyż produkt nakładamy cienką warstwą - dokładnie tak jak w przypadku lakieru do paznokci. Żel śnieżnobiały należy nakładać na uprzednio nałożoną i utwardzoną warstwę żelu bazowego Elastic UV Gel.
Jak usunąć żel z płytki? Pilnikiem wykonujemy kilka tartych ruchów po płytce, w celu rozbicia struktury żelu i szybszego rozpuszczenia; moczymy palce w Zmywaczu Soak Off z lanoliną; podważając boki, usuwamy żel z płytki. Żel można również ściągnąć w tradycyjny sposób - spiłowując.
Uwaga! Żel utwardza się w tradycyjnej lampie UV oraz w lampie UV LED. Zdecydowaną zaletą żeli LED-owych jest fakt, iż podczas polimeryzacji cząsteczek żelu pod wpływem promieni UV (utwardzania w lampie), NIE występuje nieprzyjemne uczucie pieczenia. Skrócony jest również czas pracy - żel w lampie UV LED utwardza się w zaledwie 30 s (przy grubszej warstwie 60 s).